Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van értelme ezt a blogot...

Van értelme ezt a blogot tovább folytatni, vagy már nagyon klisés?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 14. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd. :D
2012. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már bocs de én ezt egy baromságnak tartom
2012. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, a dizájn is nagyon jó. Ha lesz fent több cikk a témáról biztos, hogy látogatni is fogják. Az a baj, hogy ez REM-fázis téma, ami nem valami tág, sőt nagyon kevesen hallottak róla, én is most tudtam meg, hogy mi ez. Bővítsd még az oldalt ezoterikus írásokkal is.
2012. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

hnap kezdem mert ma este próbálom ki h sikerül-e :)

2012. márc. 14. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Folytasd! sok sikert kívánok a blogodhoz! Amúgy fiú vagy vagy lány? Mennyi idős vagy?
2012. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14/f
2012. márc. 14. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Kerüld az ezoterikus témát és nézz utána a terjengős pszichológiai műveknek a tudatos álmodás témájában.

prof Paul Tholey - Alkotó Álom, Patricia Garfield - Kreatív Álom + Stephen LaBerge angolul megjelent művei. Én Paul Tholey írását ajánlanám, mivel részletekbe menő, de mégis élvezetes olvasmány. Hogy minél gyorsabban sikereket tudj elérni a magyar tudatos álom oldalon (www.tudatos-alom.hu) könnyen találhatsz vagy egy tucatnyi különböző technikát.

[link] itt is van pár érdekesség a Tudatos álmodásról, arról, hogy az agytevékenység milyen közben, valamint az origon is van erről pár cikk.

Ez azért is lenne jó mivel ez a REM szakaszban könnyebb tanulni dolog, egy maszatolós, beetetős szövegnek tűnik. Egyrészt feltételezik, hogy ez igaz mozgáskultúrák, mozdulatok betanulására de pl azt kétlem, hogy egy vizsgára tudatos álmomban tudnék készülni.


Amúgy folytatni biztos van értelme, bár szerintem a blog neve nem teljesen tükrözi a témát. Ezen azonban könnyen lehet segíteni és szerintem mindenképpen meg is érné valamiféle tudatos álmodással kapcsolatos blog nevet kitalálni.

2012. márc. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp folytass és ne hallgass senkire! Abba az irányba viszed a blogodat, ami a TE irányod, ami téged érdekel. Át fog sütni a blogodon az az érdeklődés, amivel a téma felé fordulsz, és ezzel mások érdeklődését is elnyerheted. Bontsd csak ki a témádat, ügyes vagy!
2012. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!