Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek volt hasonló álmotok,...

Nektek volt hasonló álmotok, vagy olyan amit egész nap nem tudtatok kiverni a fejetekből?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy egy öreg nénivel elmegyek a McDonaldsba, mert azzal a nénivel lakok és 2-3 ember lerak elém egy felbontott ásványvizet. nem ittam meg mert valahogy tudtam, hogy beleraktak valamit. Nem éreztem veszélyben magam, csak bizonytalan voltam. Kicsivel később mikor megint azzal a nővel voltam akkor meg mikor a néni nem figyelt, elvittek,vezettek engem egy kicsit odébb hogy ne láthasson senki, és injekciós tűvel belém fecskendeztek valamit. Jófejek voltak, nem féltem tőlük és a lábamba szúrták a tűt, mert oda kértem. Tudtam valahogy hogy ezzel jót tettek nekem...Egész nap ez járt a fejemben.
2013. aug. 20. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, hogy volt ilyen álmom

A tiéd azt jelentheti, hogy az a nő esetleg segíthet problémáidban.

2013. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is volt hasonló, akkor arsang alkalmával megharapott egy vámpírnak beöltözött figura, és azt hittem fájni fog, először megijedtem tőle, aztán nevettünk az osztálytársaimmal h na mégsem fájt túl vagyok rajta...xd tiszta fura volt meg nem is értelmes de sose ment ki a fejemből azóta se ennek már vagy 8 éve xD
2013. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!