Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Nem értek az álomfejtéshez, ezért nem tudom, hogy mennyire számít pár körülmény, ezért leírom.

15 éves lány vagyok, és nyaralni voltunk az egész családommal Balatonon. Ott van nyaralónk. Mostanában kicsit többet veszekedtünk anyukámmal(nem olyan komolyan, csak néha leszidott, vagy én haragudtam meg rá, de mondom nem komolyan, csak egy ilyen 5 percre veszekszünk, aztán el is felejtjük). Szóval ott nyaraltunk, és a szomszédban születtek kiscicák, de nem volt otthonuk, meg senki, aki gondoskodna róluk, ezért mindig a rozoga kerítésen lévő lyukon keresztül adtam nekik enni.(a bal oldali szomszédtól elválasztó kerítésen van pár lyuk).

Van két nagyobb tesóm is, és a legnagyobb nővérem sokat veszekedett anyukámmal, így köztük volt egy állandó feszültség, de végülis ez sem volt olyan komoly, de volt, hogy anya kicsit megsértődött, de másnapra megint jóban voltak.

Na most már leírom az álmomat:


Ott vagyunk a nyaralóban, én, és a legnagyobb nővérem. Anya egyszer csak kijön a házból, és azt mondja(kicsit fenyegető és mérges hanghordozással) hogy ne menjünk át a szomszédba. Anya csak a teraszon áll, egy konyharuha van a kezében, mert éppen főz. Mi tesómmal ott állunk, és nem tudjuk eldönteni, hogy át menjünk-e. Anya aztán mégegyszer kijön, és most már kiabál, és veszekszik tesómmal, és mikor bemegy, látom, hogy nővérem nagyon ideges, és hirtelen átváltozik egy nagy barnás fekete farkassá, ami vicsorog, meg morog(nem rám). És én az álmomban meg sem lepődök ezen, hanem nyugodtan végignézem, ahogy a farkastesó szétszedi a kerítést annál a lyuknál, ahol én etetni szoktam az árva cicákat. És átmegy a szomszédba. Erre én is átváltozom egy ilyen farkassá, és követem. A szomszédban egy nagy elkerített rész van, mint egy kutyának fenntartott hely, ahol futkározhatnak, és ott áll a tesóm egyik jó haverja. Aztán hirtelen ő is átváltozik farkassá, és vicsorog, morog, és tudjuk, hogy azért csinálja, mert nem tudja, hogy mi vagyunk azok. De tesóm lefekszik hirtelen a földre, mint mikor a kutyák megadják magukat a falkavezérnek, és akkor a haver is lecsillapodik.

Ennyi. Bocsi, hogy ilyen hosszan írtam, légyszi értelmes válaszokat írjatok! Köszönöm!



2013. aug. 21. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl sok Tvájlájtot néztél elalvás előtt.
2013. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismerem a Twilight-ot, de nem is néztem, nem is olvastam róla már több éve. Amúgy légyszi értelmes válaszokat küldjetek!
2013. aug. 21. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!