Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha azt álmodtam,...

Mit jelent az ha azt álmodtam, hogy anyámmal csináltam?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék illetlen lenni stb, nagyon rosszul esett.
2013. aug. 23. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy bamba vagy és nincs barátnőd.
2013. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha csak egyszer álmodtad, akkor semmi különöset nem jelent. Előfordul bárkivel. Ha visszatérő álom, akkor valami gond van az anyukád és közted lévő kapcsolatban. Egy igazi jó barátnő valóban megoldaná a kérdést, mert valószinűleg hiányérzet okozza.
2013. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy Freudnak igaza volt, és valószínűleg a tinédzser éveid elején jársz. Na aggódj, majd kinövöd.
2013. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már rég túll vagyok tinédzser éveimen.
2013. aug. 23. 14:41
 5/9 anonim válasza:
ha azt álmodod hogy lefekszel valakivel, nem azt jelenti hogy valójában le is akarsz vele, hanem azt hogy szorosabb kapcsolatra vágy legbelül azzal a személlyel akivel épp álmodsz .. egyébként egyszer én is ezt álmodtam.
2013. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én jobb kapcsolatot akarok vele, való életben is. Volt már olyan hogy meztelenül alszom, ő meg befekszik mellém melltartó nincs rajta erre felé fordulok, erre meg: mit csinálsz... semmi szándékom nem volt vele, egy ideig darabig még ő csinálja a dolgokat, kicsit is olyan dolgokat mutatok felé már egyből hepciáskodik, pedig semmi olyan célom nincs.
2013. aug. 23. 18:08
 7/9 anonim válasza:
Az ha álmodban lefekszel valakivel az azt jelenti, hogy azt a személyt tiszteled!
2013. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neki sincs senkije.
2013. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
DE van férje, egyben az apám is.
2013. aug. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!