Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? 2. álmomban...

Mit jelenthet? 2. álmomban miért csináltam ilyen hülyeséget?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy az egyik régi barátnőm és az anyukája meg néhány barátnőnk+én ott voltunk náluk én elakartam valahová menni(már nem emlékszem hogy hová)és nem akart senki jönni így mondta az anyukája hogy menjünk együtt.Tökre örültem aztán percek teltek el de nem indultunk kérdeztem hogy megyünk?erre mondta hogy egy pillanat de nem csinált semmit csak nézett valamit.Aztán meguntam ezért felkeltem.

2.Egy lovardában voltam de nem abban ahol lovagolok egy másikban de ott az álomban az a mi lovardánk volt.Felmentünk a lovakkal egy hosszú lépcsőn(??)(rajtuk ültünk,western cuccban voltak=de én régóta szeretnék western lovas lenni)és felértünk egy kilátó szerűségbe és egy gyönyörű hegyek voltak(ködös idő volt).Aztán hirtelen az istállóban voltam és egy lovat keféltem(hatalmas ló volt)aztán oda jött az edzőm lánya(7 éves)és elkezdtünk beszélgetni.Majd találkoztam egy lánnyal akit ott ismertem de egyébként nem.És szerintem legjobb barátnők is voltunk,bementünk 3-man a házba és volt még valami de azt tudom hogy nem volt fontos csak arra emlékszem hogy valamit nagyon néztünk az ablakon át.

Ui:Már álmodtam ezzel a lovardával pár éve.



2013. ápr. 19. 13:01
 1/2 Gyikker válasza:
Ez egy trovarda!!!!
2013. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak Kárpátalján voltunk az osztállyal.Az mit jelent?
2013. ápr. 28. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!