Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma reggel nagyon szépet...

Ma reggel nagyon szépet álmodtam, elég nyilvánvaló a jelentése de egy pici részletben nem vagyok biztos. Lehetséges, hogy negatív dolgot jelent ez?

Figyelt kérdés

A lényeg az volt, hogy terhes lettem, aminek mindenki nagyon örült s meg is született a baba (annyira mélyen álmodtam, hogy a szülés után még zsibbadtam az érzéstelenítő miatt és tényleg zsibbadtam)...

No és tudom, hogy ez azt jelenti, hogy szeretnék már nagyon gyereket. Ott voltak kereszt szüleim és anyukám. Keresztapámtól kaptam pénzt, amit nem akartam elfogadni de oda adta.

Viszont párom nem értesült időben arról, hogy szülök. Anya és kereszték kint vártak de párom később ért oda, amikor már megszületett a kicsi. Elvileg anyának kellett volna szólnia páromnak aki egyébként az igazából már nem élő anyukájánál volt. De valamiért anya mégsem szólt vagy nem tudom mi volt, de később tudta meg, hogy szülök. Dióhéjban ennyi a történet. Ugye ez nem azt jelenti, hogy édesanyám nem szeretné, hogy páromtól legyen gyerekem/gyerekünk?

Azt tudom, hogy anya sem akarja, hogy most még legyen gyerek, mert magunkat is alig tudjuk fenntartani. Ezzel mi is tisztában vagyunk, pedig már nagyon szeretnénk.



2013. aug. 17. 17:06
 1/2 anonim válasza:
Tudni kell, hogy álmodban - akárkivel is álmodsz - az a saját agyad által alkotott képet tükrözi az adott személyről. Tehát ha te úgy érzed, hogy édesanyád némi ellenállást mutat ez ügyben, az elméd ezt fogja boncolgatni álmodban. Persze lehet élesben teljesen más viselkedést mutatna, de ezt nem lehet előre tudni; szóval felesleges emiatt aggódni :)
2013. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem aggódok. :) Azt tudom, hogy anya nem akarja, hogy most még gyerekünk legyen, mert ő is tudja, hogy nem tudnánk eltartani. De ezt én is tudom és párom is.

De ettől függetlenül anya esélyesebbnek tartja, hogy nekem lesz hamarabb gyerekem, mint bátyámnak. És nem is ellenzi, csak még ne most. :D

2013. aug. 20. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!