Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők, Ezotériában...

Álomfejtők, Ezotériában otthon lévők Segítség, Ez megoldható lenne?

Figyelt kérdés
Szeretnék álmodni valamiről ..Tehát valami Tudatos álom féleséget (Nem vagyok otthon az ezotériában) És mivel ezt a való világban nem tehetem meg és nem történhet meg csak az álom az egyetlen megoldás
2013. aug. 31. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, gyakorolnod kellene a tudatos álmodást.akkor esetleg sikerülhet.Amire nappal sokat gondolsz az amúgy is nagyobb eséllyel megjelenik álmodban is.
2013. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végy egy pohár tiszta vizet este. Tedd az ágyad mellé. Kortyolj egyet belőle, majd csak a kérdésedre koncentrálj, úgy merülj álomba. Reggel idd meg a maradék vizet és megkapod a választ. :)
2013. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom Hülyén hangzik, De hogy lehet gyakoroloni és a legegyszerűbben tudatosan álmodni , mert sokat gondolok arra és mégsem álmodok róla. De eddig is köszönöm:)
2013. aug. 31. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan technika, hogy nappal gyakran felteszed magadnak a kérdést:most ébren vagyok, vagy álmodom?Állítólag, ha már ez szokásoddá vált, álmodban is csinálni fogod és így rádöbbenhetsz, hogy éppen álmodsz.Hát nem tudom, nekem ez elég macerás.Egyszerűbb talán, ha kivársz egy spontán tudatos álmot.aztán talán jön majd a többi is.
2013. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NAgyon szépen köszönöm !:) A vizeset ma este ki is próbálom és a másik megoldás az hogy ha lessz egy új szokásom ami abból áll hogy megkérdezem magamtól mindig hogy ébren vagyok vagy álmodom-e?
2013. aug. 31. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!