Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy kiabáltam,...

Azt álmodtam hogy kiabáltam, őrjöngtem, sírtam otthon, anyám nem tudott leállítani. Mit jelenthet? (Lent)

Figyelt kérdés

Ennek lehet valami konkrét jelentése vagy utalhat valamire? Mert mostanában semmi nem alakul jól, és főleg itthon mindig mosolyognom kell pedig már teljesen kivagyok, és sokszor úgy is érzem hogy bekattanok és törni-zúzni lenne kedvem hogy kiadjak mindent magamból. Régebben volt hasonló mint az álmomban hogy felgyülemlettek bennem a dolgok és kiabálni, szidni kezdtem mindent és közbe sírtam...anyám nem tudott mit tenni próbált leállítani de nem ment így megvárta míg lenyugszok.

Talán álmomban próbálok mindent kiadni amit életben nem tehetek? Vagy egy jel hogy megint a "bekattanás" felé közeledek?

17/L


2010. okt. 25. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
pénz áll a házhoz.
2010. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,álmodban adod ki ezeket az indulatokat.Nem kell mindíg mosolyogni,ha valami bánt,nem tetszik,szomorú vagy,inkább beszélgess róla nyugodtan,akivel lehet.Nem tarthatsz mindent magadban,mert aztán dühroham lesz a vége.
2010. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amit tudok a barátaimmal megbeszélek, a szüleimmel ezeket inkább nem..Ha nagyon kivagyok esténként gyakran jön rám a sírás de akkor is halkan hogy senki ne hallja. Csak így tudok nyugodt maradni..

Köszönöm a válaszod!

2010. okt. 25. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!