Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Eléggé megmaradt...

Mit jelent? Eléggé megmaradt bennem az álomkép.

Figyelt kérdés

Az éjjel álmodtam, magára az álomra nem emlékszem, de nem is az álom a lényeg, hanem amit az álom befejezése előtt láttam, mielőtt felébredtem.

Mintha az égben lebegtem volna, de nem láttam a saját testemet, egy hatalmas felhőt láttam magam előtt a távolban ( világoskék - fehér ), melynek a közepén egy hatalmas szem rajzolódott ki ( pont ugyan olyan alakú és formájú, mint a szabad kőműveseknél a mindent látó szem, csak háromszög helyett egy felhőből rajzolódott ki )...nem pislogott,csak egyre élesebben rajzolódott ki, nem töltött el félelemmel, se rossz érzéssel.


Ennek az üzenetnek van valami jelentése? nagyon megmaradt bennem ez a kép és ha becsukom a szememet, fel tudom eleveníteni az álomképet.


Szemmel vagyok tartva, vigyáznak rám, avagy én döntök a sorsomról?

Megismerkedtem egy fiúval, aki kezd sokat jelenteni nekem emberileg és társaságilag, Ő Algíriai( s tudjuk, hogy ezt a jelképet -háromszög, benne egy szem- először az Egyiptomiak használták ), lehet valami összefüggés? Ő egyébként Berber.


Köszönöm előre is a válaszokat


2013. szept. 1. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A szem a benned levo Megfigyelo, Tanu, Witness, Observer.

Te alakitod sorsodat, a szerepet, amit a tested az ertelmed, erzelmeid segitsegevel eljatszik ebben a foldi eletben.


A szem a benned elo Felsobbrendu En, Onvalo, Isteni szikra, a halhatatlan Szellem szimboluma.

Van egod, szemelyiseged,tested, de ne azzal azonositsd magad tevesen

2013. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az emberek tényleg képesek lennének irányítani a saját Sorsukat, akkor szerinted így nézne ki a világ? :S

Szerintem lehet, hogy egy döntés előtt állsz, hogy miképp folytatod tovább az életed, melyik utat válaszd.

Biztos, hogy közrejátszik benne a fiú barátod is, az agyad ezeket az infókat is elraktározza, és feldolgozza, főleg, ha szimpatizálsz a fiúval, az életszemléletével, a kultúrájával.

Néha az álmaink a saját vágyainkat tükrözik, azt ami mélyen foglalkoztat illetve vonz minket, néha viszont semmi jelentőségük, csak összezavarodnak az emberek, miközben próbálják megfejteni.

Egyébként ez a szem, mégha nem is háromszögben van, igen szabadkőműves szimbólum, konkrét szellemiség, irányzat van mögötte.

Szerintem nézz utána jobban ezeknek a dolgoknak a neten, hátha válaszra lelsz.

2013. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :)
2013. szept. 1. 18:49
 4/4 dandi98 ***** válasza:
Az ember irányíthatná a sorsát, ha nem lennének bizonyos korlátok. De én még mindig azt vallom, hogy ha hiszel benne, bármi lehetséges.
2013. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!