Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam hogy vizet iszok, de valaki azt mondja hogy azt ne igyam ,mert nem jó. Kiköpöm, és abban amit kiköptem darazsak és hangyák vannak. Utána már vért köptem darazsakkal és hangyákkal. Köszi a válaszokat előre :)

2013. szept. 3. 16:00
 1/3 anonim válasza:
Megnéztem egy álmoskönyvben, és körülbelül azt jelentheti, hogy valamelyik barátoddal/rokonoddal valami baj fog történni ami téged is érinthet. De ezeket a jóslatokat nem kell készpénznek venni, én legalábbis nem annyira hiszek bennük
2013. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van a környezetedben egy olyan személy, akiben vakon megbízol. (Lehet már többen is figyelmeztettek rá, hogy vigyázz vele.) Ez a személy hátba fog támadni, vagy már meg is tette, melyre ha rájösz, nagyon rosszul fog esni.
2013. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat elgondolkozok rajtuk. Hasznosak voltak. :)
2013. szept. 3. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!