Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal (nyugi, lány) és most mindkettem össze vagyunk zavarodva, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Ovis koronk óta szinte testvérek vagyunk, mindig padtársak voltunk az iskolában, egy szakra járunk, úgy ismerjük egymást, mint a tenyerünket és rengeteg közös van bennünk. A szex csak úgy jött, sokkolt is minket utána, de nekem biztos, hogy soha senkivel nem volt ilyen jó és a jelekből ítélve ő is élvezte. Na most egyetértünk abban, hogy hirtelen vonzódni kezdtünk egymás iránt, és akár egy kapcsolattal is megpróbálkozhatnánk de ez mennyire helyes és működne egyáltalán ilyen múlttal?
2013. aug. 20. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Általában a barátságokból lesznek a legjobb párkapcsolatok, csak ezt sokan nem képesek megérteni. Ha meg nem működik, úgy is visszaáll minden a régi rendszerhez. Én javaslom, hogy próbáljátok meg.

19/F

2013. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
24, mindketten.
2013. aug. 20. 13:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor simán működhet, mivel érettek vagytok egy normális kapcsolatra, és legalább a bizalom is megvan közöttetek. Szerintem egy próbát megér. :)
2013. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg, simán működhet. Nem egyszer láttam már ilyet, és no problem.
2013. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mennyire kell átértékelni a kapcsolatot? Már most máshogy nézek rá, de vicces lesz virággal kedveskedni annak, akivel böfögőversenyeket szoktunk tartani.

Egyébként ha ma este elhívom tüzijátékot nézni és ő eljön, akkor onnantól egy pár vagyunk, így egyeztünk meg.

2013. aug. 20. 13:18
 7/15 anonim ***** válasza:
egy próbát megér:)
2013. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hajrá tesó!:D
2013. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet!!!! :D Majd írd meg, elment-e a tűzijátékra veled.
2013. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Felhívtam, jön.

Atyavilág, ez nagyon fura érzés!

2013. aug. 20. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!