Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Már napok óta egy évfolyamtársamról álmodok. Nem beszéltem még vele, de valamilen formâban mindig megjelenik az álmomban. Áltlában mint barát (nem szerelmi) vagy csak első ismerkedés de valahogy mindig olyan kellemes biztonságot áraszt. Ébren nem szoktam rá gondolni vagyis mostmár emiatt persze igen. De ez mit jelenthet? (17/l)

2013. szept. 14. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán,egy jel arra,hogy tarthatnád a kapcsolatot,vagy felvehetnéd vele.aztán majd kiderül.Én inkább nem írom le mit álmodtam legutóbb,sajnos mindre emlékszem.Én a legtöbb mind negatív
2013. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet lesz köztetek baráti kapcsolat. (Lehet hogy több is, de csak azért mert biztonságot áraszt még nem feltétlenül jelenti azt hogy járni kell)

Akár valamilyen karmikus kapcsolat is lehet, biztos hogy ismerted előző életben.

Én nem szoktam diáktársakkal álmodni, egyszer mégis előfordult (persze már rég volt), nagyon érdekes álom volt, valamilyen titkos alagutat mutatott a sulin belül, pedig akkor még nem ismertem, egy szót sem váltottunk. Aztán később a sors úgy hozta hogy egyszerre váltottunk osztályt és pont egy helyre kerültünk, akkor lettünk jóban.

Szóval szerintem köztetek is van valailyen kapcsolat, lehet jóban lesztek később.

2013. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!