Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Mind a kettő...

Mit jelenthet? Mind a kettő olyan volt, mitha tényleg megtörtént volna.

Figyelt kérdés

A mai álmom során egy gazos rét szerűségen sétáltam, és megláttam a világ legszebb fekete macskáját, ami kb. 10 m-re feküdt le tőlem. Oda akartam menni simogatni, ám ahogy nyúltam hozzá, a combján/lágyékán észrevettem egy kisebb békát (aki ismer, az tudja, halálosan félek tőlük). És akárhol akartam megsimítain a macskát, a béka mindig odaugrott, végül pedig bebújt a macska bundájába (amiben volt pár toklász-szerűség is, de ettől függetlenül tényleg GYÖNYÖRŰ VOLT - így, csupa nagy betűvel). És ez volt az a pillanat, amikor felébredtem...

A régebbi álmom során pedig a régi iskolám előtt sétáltam, amiben víz helyett ilyen kemény zselé szerű anyag volt. És ebben szintén békák voltak, de nem hogy aprók, épp az ellentéte! Akkor állatok, mint a tenyerem!! Volt amelyiket teljesen befedte ez a zselé, mások csak hasig voltak benne, sőt olyan is volt, amelyiknek csak a lába volt "lefogva". És mindegyik mocorgott, próbált előre haladni - egyiknek sem sikerült. Ahogy megyek tovább, feltűnt előttem egy szöcske vagy tücsök (nem tudtam megkülönböztetni - ez is kb. tenyérnyi volt), ami felém közeledett. Arra, hogy felém, vagy rám akart ugrani, nem emlékszem, de arra igen, hogy az egyik hatalmas béka (ami kb. kétszer akkora volt, mint a többi, és csak a feje látszott a vízből) hirtelen kinyújtotta a nyelvét, majd megette a tücsköt...

Tudom, mind a kettő őrülten hangzik, de nagyon zavaróak, főleg, hogy villannak be képek az álmokból, és olyanok, mintha tényleg a valóságban játszódtak volna...



2013. szept. 14. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy babonás vagy.
2013. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
b a d a c s o n y i g ö r é n y e m b e r
2013. szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álmokban a félelmek gyakran megjelennek. Ha te félsz a békáktól akkor érthető hogy azok sokszor felbukkannak.
2013. szept. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laylah ***** válasza:

Célszerűbb lett volna a második (régebbi) álmot előre írni, mert úgy van időrendben.

A békák valami olyan dolgot szimbolizálnak az életedben, amitől félsz. Mondjuk pl. szerelmi csalódás. Az, hogy a tücsökszöcske meg akart támadni, és a béka mentett meg, azt jelenti, hogy ideje szembenézned azzal a bizonyos félelmeddel, és belátni, hogy alaptalan, sőt, inkább hasznodra van, mint ellened.

A macskás dolog pedig annyival egészül ki, hogy emiatt a béka szimbolizálta félelmed miatt nem kapsz meg valamit, ami olyan értékes és gyönyörű, mint az a macska. Ha legyőzöd ezt a félelmet magadban, akkor biztos lehetsz benne, hogy hatalmas jutalmat fogsz kapni.


23/L


Ui.: annyira egyértelműeket kérdeztek egyébként... :)

2013. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne félj a békától. Aranyos, nyálkás, brekegő állatka.

Bizonyára azért álmodod ezt, mert élőben láttál békát macska közelében, és a sulidban is voltak már.

2014. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!