Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje nem álmodtam semmit. Aztán, pár napja jött egy nagyon furcsa, de kellemes álom. Németországban, vagy Ausztriában lehettem, az emberekből, és házakból ítélve. Egy aprócska faluban voltam, ahol valamilyen ünnepség volt. Emlékszem, sok szép árnyalatban pompázott az ég. Az alja vöröses volt, ahogyan a nap is, viszont a nap mégis az ég tetején járt, és rengeteg gyönyörű felhő volt. De az ég teteje lilás, kékes árnyalatú volt, ha jól emlékszem, és szivárványt is láttam. Volt ott két legelő ló is. Az egész egy hatalmas, zöld mezőn volt, aminek a végén kukorica, meg búzaföld volt. Volt ott egy hőlégballon, amin lehetőségem nyílt repülni, de én nagyon féltem, mert tériszonyos vagyok. Aztán az ottani falusi emberek rávettek, és mégis beszálltam. A személy, aki kezelte ezt a járművet egy nagyon jó barátom volt. Kellett rögzítenünk magunkra egy táskát egy öv segítségével, amiben egy ejtőernyő volt. Amikor lenéztem, mindig nagyon megijedtem, és féltem, hogy leesek. De a barátom mögöttem állt, és átölelt, mondta, hogy ne féljek, nem lesz semmi baj, nyugodjak meg. Aztán jobban éreztem magam, és hirtelen, szörnyű magasságokból (már a felhők között jártunk) kiugrottunk, és nem lefelé haladtunk az ejtőernyővel, ahogy kellene, hanem egyszerűen csak repültünk ketten a "végtelenségbe". Akkor már nyugodt voltam, és nagyon jól éreztem magam. Vannak dolgok, amikből le tudok vonni következtetéseket, de nem igazán értem, mit jelenthet ez az egész. Van ötletetek?

2013. szept. 17. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Többféle álom van. A két fő gyakori az ugye a félelmeken vagy/és a vágyakon alapuló álom. Ezen kívül: előző életbeli, szimbolikus, stb álmok. Szerintem nálad több típus keveredett és ez nem véletlen.

Pl a repülés az álomban az szimbolikus és nagyon mély jelentése lehet, helyzettől függően, de az hogy ejtőernyőre volt szükséged, már a te speciális félelmeidet mutathatta... A barátod megnyugtató jelenléte pedig lehet egyszerre szimbolikus és előző életbeli, pl ha azt nézzük hogy a kapocs köztetek másik életből ered.

2013. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!