Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyamatosan...

Miért álmodok folyamatosan démonokkal, s mit akarnak tőlem?

Figyelt kérdés

Elsősorban is nem szedek semmilyen gyógyszert, nem foglalkozom ezzel. Lehet nem kellett volna kitennem ezt a kérdést, de tudni akarom, mi ez!!

Ezek az álmok maguktól jönnek.

Az első álmomban egy nőt és egy férfit láttam, akik közeledni kezdtek felém és a szemük vérvörösen izzott. A második álmomban a szemem láttára fordított keresztet mutatott egy férfi, kinek a szeme korom fekete volt.

A fordított kereszttel történő álom ismétlődő!

A negyedik álmomban pedig egy el is kapott, és azt mondta nem enged el. És, hogy nem tudok tőle elmenekülni.

Mindig követni fog és nem fog hagyni elmenekülni.


Azt hozzátenném ezekhez (nem vagyok alvajáró), hogy amikor felkelek néha nem az ágyamban kelek fel, hanem a másik szobában a padlón. este pedig érzem, hogy valaki áthúz oda.

Egyszer éjszaka, mikor lefeküdtem egy fekete alak szorított le engem!



2013. szept. 17. 22:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
76%
Élénk a fantáziád, ennyi az egész. A fordított kereszt egyébként Szent Péter szimbóluma a keresztyén mitológiában, és ha tényleg démonok üldöznének akkor valószínűleg nem ezzel riogatnának.
2013. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Benned akar újjáéledni az Antikrisztus !.
2013. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

2: Ez jó volt :D

1: Valóban Szt. Péter szimbóluma. Ilyen van nekem. De miért egy korom fekete szemű alak mutatja ezt nekem! Ez rémiszt meg leginkább. Nem lenne semmi baj, ha simán szent Péter szimbólumát látnám.

2013. szept. 17. 23:20
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Nincs véletlen valami miatt bűntudatod?

Általában -bár laikus vagyok- a vissza-visszatérő álmok elég egyszerű okokból gyökereznek. Gondold végig, nincs-e valami olyan, amit megbántál, piszkálja a lelkiismereted.

A másik tippem pedig az örökös fenyegetettség érzete, ami adódhat akár stresszből is.

Még egyszer hozzátenném, nem értek hozzá, csak peóbálom megfejteni. :)

2013. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

A 4. válaszadóval értek egyet, illetve, ha tényleg máshol ébredsz, lehet, hogy nem ártana valami bizonyosságot szerezni arról, hogy tényleg nem alvajársz. Vagy külső megfigyelő, vagy kamera, esetleg alvásklinika. :)


Emellett a biztonság kedvéért egy energetikai tisztítás sem árthat a lakásra, illetve, érdekelne, van-e esténként/sötétben/konkrétan valamilyen helyzetben ébren is félelemérzeted? Sőt, talán életed jelenlegi körülményeit is jó lenne tudni bizonyos fokon, ami szerinted kapcsolódhat az álmokhoz (pl. az előbb említett bűntudat, ellenséges osztálytárs/kolléga, stb)


Amellett, némi asszociációs játékot játssz el: Mik az első szavak, amik eszedbe jutnak ezekről az álmodban megjelenő alakokról? Mit jelképezhetnek?

2013. szept. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Ó, igen, kifelejtettem: Ha nem tudsz elmenekülni, arra álomfejtők azt szokták tanácsolni, hogy fordulj meg, nézz szembe vele, és szeretettel öleld át, fogadd el olyannak, amilyen. :)
2013. szept. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
74%

Próbáld meg imával este mielött elalszol. Hátha megváltoznak az álmaid.

Ez csak egy tanács,de ha Jézust hivod öszintén,Ő nem fog visszautasítani.

Próbáld csak meg.

2013. szept. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

sok horror filmet nézel.

annak pedig elég erős lélektani hatása van az ember lelki fejlődésére.

2013. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 hunbula ***** válasza:
Nézz utána: alvás-paralízis. Nekem is szokott lenni, hallucinálok én is sokfélét. Több éve, de még nem evett meg/erőszakolt meg/változtatott szőrös kecskebékává démon.
2013. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Minden válaszolónak:


A kis humoristán jót nevettem.

Hittanra megyek tovább tanulni. Nem tudom, hogy ennek van e köze ehhez! Minden este szoktam imádkozni.

Az biztos, hogy az a démoni alak latinul beszél hozzám. Az egyik szavára még emlékszem ,,commodus".

Tévét egyáltalán nem nézek, csak olvasok. A horror, krimi, szerelmi könyvek egyáltalán nem érdekelnek. Nem nézek, nem olvasok ilyeneket.

Az alvási paralízisem szintén van. Nagyon gyakori. Mikor kinyitom a szemem egy fekete alak áll előttem.

De ez esténként is előfordul. A múltkor ültem, és hirtelen mellettem egy smokingos férfi jelent meg. Soha nem láttam és még csak nem is ismerem.

Hallucinálni nem hallucinálok. Az általában gyógyszertől van.

A stressz az oké. Mert sokat vagyok ideges mostanában, ugyanis most sok rossz összejött. De ez mindenkivel előfordul.

Az a helyzet, hogy nekem ez már gyerekkorom óta van. Ezek folyamatos démon álmok. Gondolkoztam azon, hogy szakembert kellene majd hívni, de kiírtam most kérdésben, mert tudni akarom mi lehet ez.

Az alvajárásomat már egy családtagom figyelte... és nincs ilyen. Ezzel már voltam vizsgálaton is.

Annyit még, hogy pszichológiailag minden rendben van!

2013. szept. 18. 14:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!