Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyamatosan...

Miért álmodok folyamatosan démonokkal, s mit akarnak tőlem?

Figyelt kérdés

Elsősorban is nem szedek semmilyen gyógyszert, nem foglalkozom ezzel. Lehet nem kellett volna kitennem ezt a kérdést, de tudni akarom, mi ez!!

Ezek az álmok maguktól jönnek.

Az első álmomban egy nőt és egy férfit láttam, akik közeledni kezdtek felém és a szemük vérvörösen izzott. A második álmomban a szemem láttára fordított keresztet mutatott egy férfi, kinek a szeme korom fekete volt.

A fordított kereszttel történő álom ismétlődő!

A negyedik álmomban pedig egy el is kapott, és azt mondta nem enged el. És, hogy nem tudok tőle elmenekülni.

Mindig követni fog és nem fog hagyni elmenekülni.


Azt hozzátenném ezekhez (nem vagyok alvajáró), hogy amikor felkelek néha nem az ágyamban kelek fel, hanem a másik szobában a padlón. este pedig érzem, hogy valaki áthúz oda.

Egyszer éjszaka, mikor lefeküdtem egy fekete alak szorított le engem!



2013. szept. 17. 22:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ezt mondom, de benned is elég sok sötétség van amit le kellene győznöd. Ha már ezotériában tetted fel a kérdésed, bátorkodom megkérdezni, miért agy ennyire fanatikus a vallásban? Az imák sztem is jók a "Most segíts meg Mária" azaz a boldogasszony imája nagyon jó hatású pl rám


http://www.youtube.com/watch?v=zoTQWXPJAo0

2013. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
A médiumok a szellemvilággal állnak kapcsolatban. Vannak a démonok és az angyalok. A médiumok tudtukon kívül sajnos a rossz oldallal állnak kapcsolatban. Nem szabad hozzájuk fordulni. Jól teszed, hogy a hit oldalán állsz. Sajnos az emberek nem hiszik el a gonosz létezését, persze ez áll érdekében, így leleplezhetetlenül működhet. Kitartás Isten veled van és Ő erősebb. És Vele együtt le lehet győzni a gonoszt.
2013. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

32: Én is így gondolom. Nagyon szépen köszönöm.

És köszönöm azoknak az emberkéknek, akik segítettek nekem. Azok kapnak tőlem zöld kezet!

2013. szept. 20. 19:25
 34/45 anonim válasza:
És aludtál már valaki másnál? Barátok,rokonok stb...
2013. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

34: Igen, de ez számít most? Vagy mit szeretnél ezzel kifejteni?

Hogy ott történt e valami? Ha erre gondolsz, akkor a válaszom: nem! De ha a mi házunkba jönnek ők, akkor a válaszom: igen!

2013. szept. 20. 22:11
 36/45 anonim válasza:
60%
Vuuuuuu En vagyok az oltonyos fejnelkuli VuUuu. :D
2015. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:

Szia

Amit most írok az egyáltalán nem hülyeség. Valószínű, hogy rád szállt egy démon. Az egyik ismerősöm ördögűzéssel foglalkozik és megtörténhet az is,hogy ragaszkodik hozzád valamiért.

2016. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy rossz ötlet bármilyen kapcsolatot Pl: médiumon keresztül létrehozni ezzel az ártó lénnyel mert ez konkrétan olyan mintha behívnád az életedbe. A hit segít légy erős. Bár az hogy barátoknál nem tapasztaltad lehethogy a ház amiben éltek azt szálta meg mert ha téged akkor követne. És ezt vedd komolyan!
2016. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
Mindenképp kérj segítséget!
2016. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
még mindig történnek ezek a dolgok? ha igen ugy gondolom a házzal van mindenképp probléma.. mióta laktok ott?? és ki volt az előző lakó? érdemes volna ezt meg tudni.. tudod amikor meghal egy ember nem az ő szelleme tér vissza csak a gonosz aki benne volt .. isten a gyógymód mindenre ezt tudnod kell.. tudod mostanában nekem is kb 4 napja démonos álmaim vannak álmomban nagyon félek viszont mikor szembe fordulok velük és elkezdem űzni őket van hogy elmennek de van hogy kinevetnek engem amit abszolut nem értek.. nem gondolom hogy ha valaki ijeneket álmodik skizofrén lenne.. aki ezt állítja nincs hite .. írj hogy mi van veled? kíváncsi vagyok hogy alakult a hejzeted
2017. okt. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!