Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyamatosan...

Miért álmodok folyamatosan démonokkal, s mit akarnak tőlem?

Figyelt kérdés

Elsősorban is nem szedek semmilyen gyógyszert, nem foglalkozom ezzel. Lehet nem kellett volna kitennem ezt a kérdést, de tudni akarom, mi ez!!

Ezek az álmok maguktól jönnek.

Az első álmomban egy nőt és egy férfit láttam, akik közeledni kezdtek felém és a szemük vérvörösen izzott. A második álmomban a szemem láttára fordított keresztet mutatott egy férfi, kinek a szeme korom fekete volt.

A fordított kereszttel történő álom ismétlődő!

A negyedik álmomban pedig egy el is kapott, és azt mondta nem enged el. És, hogy nem tudok tőle elmenekülni.

Mindig követni fog és nem fog hagyni elmenekülni.


Azt hozzátenném ezekhez (nem vagyok alvajáró), hogy amikor felkelek néha nem az ágyamban kelek fel, hanem a másik szobában a padlón. este pedig érzem, hogy valaki áthúz oda.

Egyszer éjszaka, mikor lefeküdtem egy fekete alak szorított le engem!



2013. szept. 17. 22:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

nézzen meg pszichiáter! a vallásos érdeklődés és alaklátás skizofrén gyanús


volt ilyen vallásos ismerősöm, állt valaki az ágya mellett meg képeket vetítettek a szemhéjára

2013. szept. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, nem olvastad a válaszomat. Pszichológiailag minden rendben van. Nem tudom hogy jött ide a skizofrénia, mikor nem is vagyok az!


Normális válaszokat kérnék rendben. Nem orvosokat!

Hanem valakit, aki tényleg tudja mit jelentenek ezek!

2013. szept. 19. 06:56
 13/45 anonim ***** válasza:
Ezt nem te mondod meg. Mindegyik ezt állítja.
2013. szept. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Szerintem jól leírtad hogy érdemes lenne szakemberhez fordulnod aki a témában jártas, akár többfélét is megkérdezhetnél erről, ha ez ilyen intenzív. Itt gyakorikon nem hinném hogy evvel kapcsolatban megoldást találsz.

A te félelmeidet is jelentheti, félelme márpedig mindenkinek van és a stressz az még inkább előidézheti hogy vki negatív energiákat (entitásokat) vonzzon. Arra törekedj hogy legyőzni próbáld ezeket, de ehhez kell az hogy egy ember kiegyensúlyozottabb, lelkileg letisztult legyen.. Ha már így alakult, akkor küzdened is kell ellenük, pl úgy hogy nem félsz, röhögj a képükbe vagy ilyesmi.

2013. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
46%
Tapasztalatból mondom, hogy a Biblia olvasás segít. De főleg az Újszövetségből Jézus szavait kell olvasni. Sokszor rettegve ébredtem az álmaim miatt és nekem bevált. Csak is hittel szabad olvasni ha nem hiszünk és nem bízunk Isten szavában és Jézus erejében nem fog működni. A gonosz tulajdona leszel. Ne engedd.
2013. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

15: Végre valaki!

Nagyon szépen köszönöm. Én kimondottan mostanában a lélekmentő imákat mondom. A Zsoltárok ebben mennyire segít? Vagy például hallottam, hogy lefekvés előtt szentelt vízzel meghinteni az ágyat és az véd ez ellen.

Ilyenek jók ugye?

2013. szept. 19. 14:09
 17/45 anonim ***** válasza:
Öblögess meg fejet is moss a szentel vízzel, hiszen a fejedben vannak az Álmok!!
2013. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

17: Ha te lennél a helyemben, nem tudom mit mondanál. Neked kellene a fejöblögetés. -,-

Nem kérek az ilyen ..... emberekből.

2013. szept. 19. 15:28
 19/45 anonim ***** válasza:
Nem szoktam azzal foglalkozni mit álmodok, nem félek álmoktól. Ettől a gyerekek félnek. vallási fanatikus sem vagyok, tennék az egészre. Ha meg alakokat látnék szakemberhez mennék mert az mentális betegség jele.
2013. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Mentális betegség jele?

Nevetséges. Lehet az, de egyeseknél, nem nálam.

Másoknak tudnak értelmes választ adni, csak pont nekem nem! Na, ez az érdekes. Tisztelet a kivételnek!


Nem tudom mit szólnának, ha lenne valami a házban, amit már nem egy ember tapasztalt, azok közül, akik ott laknak.

A házba érkező vendégek azonnali, titokzatos távozásáról pedig szót se ejtsek. Ezek a démonos álmok csak egyike a házunkban történteknek. Még jó, hogy nem írtam le mindent.

Akkor nálunk mindenki beteg, vagy fél valamitől?

2013. szept. 19. 16:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!