Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy volt egy baleset és már kint van egy mentő,de súlyos volt az eset,hogy kellet hívni egy másik mentőt is. Kinéztem az utcára és látom,hogy az a fiú jött ki a mentőkkel ,akit én szeretek. (igazából is mentős). Mikor megláttam,hogy ő van ki-be járkáltam,mert akartam is látni meg nem is. Elszállították a beteget ő még maradt. El ment inni a kúthoz én meg odamentem hozzá de nem szóltam semmit csak álltam és néztem. Hogy ne álljak ott hülyén én is ittam,ő nyomta nekem a kútat. Aztán rámnéz és azt mondja:" Jöttem én de minek..." Tudtam mire érti. (nem az esetre,kettőnkre). Nem tudtam mit mondani neki. Közelebb álltam hozzá,hogy tudjunk beszélni,de nem tudtunk mert ép akkor jöttek a kúthoz és a szomszéd házból is néztek minket.(ez igazából is így szokott lenni. Sose tudunk nyugodtan beszélni mert vki mindig megzavar vagy mennie kell) De azért odasúgtam neki,hogy én szeretem. Megfogtuk egymást kezét,ő lehúzta az újjáról az ezüst karika gyűrűjét és ráhúzta az én bal kezem gyűrűsújjára (jó nagy volt) és azt mondta:"Én is szeretlek" Ekkor már nem volt ott senki,nem súgta normál hangérővel mondta. Utána ahogy fogtok egymást kezét úgy egyre jobban csúszott ki a kezünk egymás kezéből.. Ő ment balra én pedig jobbra..

2013. szept. 18. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont azért álmodtad mert ez történik köztetek és valahogy nem tudtok egymásra találni. Bár a vége felé lehet szimbolikus is, pl emlékeztető előző életre, az emberek amúgy sem véletlenül találkoznak tehát ezek az érzések jöhetnek onnan is hogy egyik előző életetekben a körülmények, család stb miatt nem lehettetek egymáséi vagy mindig elválasztottak titeket és ez visszaköszön ebben az életben is, enyhébb formában.
2013. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet hogy csak az egyikőtök volt elérhetetlen a másik számára. De az is hogy érzed nincs még itt az ideje annak hogy együtt legyetek. Bár én nem erre az utóbbira tippelnék hanem inkább az előbbiekre.
2013. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!