Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek a visszatérő...

Mit jelentenek a visszatérő álmok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt éjszaka azt álmodtam, hogy egy igazán mesébe illő szép nyuszikat ketrecbe kaptam.. egy párt azt hiszem fekete fehérek voltak. attól a fiútól akivel rendszeresen álmodok, szinte havonta egyszer. Arra emlékszem, hogy úgy kaptam tőle a nyulakat, hogy ő odarakta az ajtóm elé és elosont, hogy ne tudjam ő volt, de én az ablakból ezt láttam.

Igazából eddig nem foglalkoztatott, de nem értem hogy miért tér vissza az álmomba, egyébként baráti viszonyunk van, 2 éve nem is láttam, és nem tudnék vele többet elképzelni. Még annyit, hogy minden álmomban amikor vele álmodok, a háttérből segít rajtam, vagy velem van és általában 2en szerepelünk. Köszi előre a válaszokat!


2013. szept. 25. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A visszatérő álom vagy nagyon üzenni akar neked valamit, és amíg meg nem fejted az üzenetét, addig kísért (akár a visszatérő motívum is), vagy olyan problémát jelez, amit meg kell oldanod, esetleg egy eseményt, amelynek bekövetkeztéig akkor is visszatér, ha már tudod, miről van szó (utána jellegzetesen egy álom szintén jelezni fogja, hogy megtörtént a dolog).


Ez esetben a fiú valószínűleg egyfajta segítő szerep lehet az életedben is, vagy te ezt gondolod róla. A titkos ajándék arra utal, hogy esetleg úgy segített sokszor (vagy tán még ma is), hogy te nem is tudsz róla, vagy legalábbis ő nem akarja, hogy tudd. Ahhoz, hogy megtudd, mit jelent a két nyuszi, asszociálj: Mit jelentenek számodra a nyulak? Na, amire először gondolsz, azt jelképezték az álmodban, te tehát azt "kaptad" a fiútól.


Egyébként a visszatérés mondhatja azt, hogy valamiért próbáld meg felkeresni, és vedd fel vele újra a kapcsolatot, vagy azt is, hogy alapjáraton hiányzik, már maga a barátsága. Esetleg az is lehet, hogy szükséged lenne most is az ő háttérből támogató segítségére. :)

2013. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Sokat segítettél, és hát van benne igazság!
2013. szept. 25. 19:10
 3/4 anonim válasza:
Szia! A visszatérő álmok mindig valamilyen elakadást jeleznek. Ebben az esetben, mivel egy konkrét emberről van szó, biztos hogy vele kapcsolatban van valami dolgod. Ha arra a fiúra gondolsz és felteszed magadnak a kérdést, hogy mi az amit elmulasztottál, akkor meg lesz a válasz. Nem kell ezután megkeresned a fiút, az a dolog csak rád tartozik, neked kellett volna valamit megélned vele kapcsolatban. Ha eszedbe jut az, amit meg kellett volna tenned, akkor utána azt a dolgot már nem fogod legközelebb elmulasztani. Ha nem jut eszedbe semmi, akkor az azért van, mert valami nem engedi hogy eszedbe jusson. Ilyenkor egy imában kell kérni azt, hogy mutassák meg neked azt, amit nem tettél meg annak idején. Ha ezt kérted, akkor figyelned kell a gondolataidat, mert gondolatok útján fogják tudatni veled.
2013. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. szept. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!