Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit üzenhetnek ezek az álmok?

Mit üzenhetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Az alapsztori az,hogy van egy csaj,akiről már másodszor álmodom majdnem ugyanazt.Már elég régóta van valakije,de van egy olyan érzésem,hogy nem vagy közömbös neki.Többször is láttam már,hogy engem figyel,vagy hogy a közelemben van,stb.Egész jó csaj,meg minden,viszont nem nagyon gondoltam rá,mert van valaki más,akit szeretek/szerettem.Épp ezért volt fura,mikor először álmodtam vele.Az első álmomban nagyon összemelegedtünk,ölelgettem,meg minden.Nem derült ki az álmomból,hogy együtt voltunk-e,de eléggé úgy tűnt.Ezután az álom után se nagyon gondoltam rá,de utána,kb. 1 héttel később megint vele álmodtam.Akkor épp egy osztályteremben ültünk,ő odajött hozzám,én meg magamhoz öleltem,aztán hirtelen felébredtem.Azóta viszont elég sokszor eszembe jut.Lehet ennek valami jelentése? Csak mert általában akkor álmodok valakivel,ha sokszor eszembe jut,vagy gondolok rá nap közben,esetleg szerelmes vagyok,de így nem szokott előfordulni,főleg nem kétszer.Lehet,hogy ezek az álmok próbálnak rávezetni valamire?

18/F


2013. szept. 28. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
*nem vagyok
2013. szept. 28. 21:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában tudatalattid próbálja álmodban tükrözni igazi vágyaid, véleményeid. Tulajdonképpen ez csupán annyit jelent, hogy valóban tetszik neked a csaj és szívesen össze melegednél vele. Függetlenül, hogy éber állapotban mit gondolsz.
2013. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban nem volna ellenemre a dolog,sőt.Viszont éber állapotban is csak másra tudtam gondolni végig,ezért nem értem.És akaratlanul is csak arra a lányra tudtam gondolni,akit szeretek.Szóval ez benne a fura.
2013. szept. 28. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy más. Akkor a szerelmed volt az igazából, csak más formát öltve, talán a külső szépsége miatt. Nem ritka eset ez.
2013. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm...lehet van benne valami.Bár az igazsághoz hozzátartozik,hogy mindkét csaj gyönyörű :D
2013. szept. 28. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!