Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az alabbi alom?

199303 kérdése:

Mit jelenthet az alabbi alom?

Figyelt kérdés
az volt az almom hogy apukam 8ev utan egyszercsak betoppant az ajton es bejelentette hogy nagyon szeret es hianyoztunk meggyogyult igy vegre hazaterhetett hozzank :-( az egesz olyan valosaghu volt, egyebkent apum 8eve mar nem is el :-/
2013. okt. 3. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy még mindig nem dolgoztad fel édesapád halálát, és tudat alatt még mindig hazavárod.
2013. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

anyagi javakhoz van köze.

Az apa pénzügyi dolgokat jelenti az én értelmezésemben.

2013. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat. igen az lehet hogy nem tudtam meg ugy feldolgozni akkor 12eves voltam ugyhogy mar nem voltam olyan kicsi azota mar 20 vagyok, de nekem mindig is o jelentett mindent.. neha meg mindig ugyvagyok vele hogy ez barcsak egy hosszu alom lenne es felkelek es itt lesz mellettem :-/

a penzhez ot nem igazan lehetet kotni sajnos 7eves korom ota sulyos beteg volt nem tudott tobbet dolgozni.

2013. okt. 4. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

nem apád anyagi helyzetére gondoltam, hanem arra hogy az anyagi helyzetedben változás állhat be.

Ezenkívül az önbizalmadat is jó lenne növelned, mert nagy igényed van a védelemre.


De olyat is mondok, hogy amikor egy szülő meghal akkor gyakran megengedik neki hogy halála után maradjon még és vigyázzon a gyerekeire.


Lehet, hogy apád lelke jelent meg az álmodban.

2013. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja értem köszönöm a válaszod:-)
2013. okt. 4. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!