Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megcsókolt álmomban, ez mit...

Megcsókolt álmomban, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van barátom,és nagyon szeretem..de előtte egy évvel szerelmes voltam egy srácba,aki már kb 5 éve tetszett...és vele tavaly nyáron majdnem össze jöttünk,de mégsem.. tegnap egy év múltán újra láttam.. éjjel pedig azt álmodtam h megcsókolt,én meg nem ellenkeztem..akkor ez mit jelent? 16/l
2013. okt. 5. 13:19
 1/3 anonim válasza:
Azt, hogy jó mélyen aludtál.
2013. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ez-meg-az ***** válasza:
100%
Ha álmunkban megcsókolunk valakit, az sokszor a békülésre való vágyunkat jelképezi. Ha valakivel haragban voltunk, de már kibékülnénk, az gyakran szerepel ilyen módon álmainkban. De egyébként jelenthet bármit, általában magáért beszélő álom, lehetséges h tudat alatt még mindig vonzódsz ahhoz a sráchoz akibe szerelmes voltál, és így az álmodban engedtél vágyaidnak :)
2013. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó, te atyaságos...*facepalm*


Szerinted mit jelent? :) Szerintem annyit, hogy ott akarod hagyni a mostani srácot és össze akarsz jönni azzal, akibe 1 éve szerelmes voltál..OMG...


Nem is. Csak egy álom volt. Törődj bele. Nem jelent semmit. Biztos csak valami romantikus filmet néztél az elmúlt pár napban és azt dolgozta fel az agyad.


Ennél nagyobb gondod ne legyen az életben!


Na csók!

2013. okt. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!