Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha álmomban megcsókolt valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha álmomban megcsókolt valaki, és teljesen oda lettem tőle, akkor szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy az egyik ismerősöm megcsókolt meg elkezdett cirógatni stb. :D és mikor felébredtem olyan fura érzésem volt. Amúgy tetszik nekem nagyon, de hogy ennyire beinduljak :DD
2012. máj. 27. 09:59
 1/5 mogul ***** válasza:
nem...engem is többvalki smárolt le álmomba még olyan is akit rühelltem..ha szerelmes vagy az ébren is érzed.
2012. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az álomnak rám is mindig ilyesmi hatása van. De ha csak álom, akkor egy hét múlva elmúlik az érzés.
2012. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura, mert még most is azt érzem hogy legszívesebben ráugranék xD meg úgy vonz...
2012. máj. 27. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyen nekem is szokott lenni :D

majd elmúlik egy pár nap múlva:D

19L

2012. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ugyanezt tapasztaltam ma éjjel én is :D

Nem tudom most nem gondolni RÁ :D

2016. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!