Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rosszat álmodtam és...

Dukai regina kérdése:

Nagyon rosszat álmodtam és nem tudom mit jelenthet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon felzaklatott ez a dolog, igazábol folyton ezen fantáziálok, régóta nem tudom feldolgozni. Arra gondoltam talál az álom akar ebben segiteni, vagy üzenni akar, vagy csuán a félelmeimet tökrüzik.

Na szóval az álmomban megjelent az ex barátom egy késsel aki folyton fenyegeti már több mint egy éve a mostani barátomat, volt hogy késsel is megfenyegette, ekkor nálam is valahogy került egy nagy szamurálykard. Én meg akartam vele vivni ő el is fogadta a kihivást és legyőztem. Nos ez sokszor megfordult a fejemben, hogy kitalálok valamit, amivel meggyőzhetem hogy hagyja békén a szerelmi ügyeimet. Majd haza értem és egy félig leomlott házban laktam, annak a másik szárnya egy csodálatosan szép csupa fehér falakkal és szép aranyozott bútorokkal. A szomszédunk nem az az idős özvegy néni volt, hanem épp egy beképzelt nő kültözött, vagyis ami azt illeti az egyetlen személy akivel kötözködött az én voltam és a páromat, akit még életembe nem láttam odahúzta magához. Én közbe léptem, hogy hagyja békén őt mert az enyém. Annak a nőnek volt egy bár-ja én ekkor feltörtem és elloptam egy üveg votkát (nem szeretem a vodkát)aztán pedig elmentem az anyával közös barátainkhoz. A barátom nem jött velünk de és itt kezdődik az igazi baj. Meséltek a régi szép emléleről a barátaink Nevettek én pedig csak nyomasztóan ott ültem egy régi fotelban. aztán megjelent a barátom azzal a lánnyal, rossz hirt hoztak. A barátom azt mondta megcsalt engem és sokkal jobb volt neki is meg a lánynak is. A barátom az álmomban azt mondta én már unalmas vagyok neki és inkább átköltözik hozzá. ekkor felkeltem és sirtam. Felébresztettem pedig azt mondta nekem, hogy ez nem történhet meg. Én akkor is félek.



Légyszi fejtsétek meg mit jelenthet ez az álmom.



2013. okt. 12. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit.
2013. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
R..anc, pasiról pasira mászol, kihasználod mindegyiket és csodálkozol, hogy rossz a lelkiismereted..féljél csak :D
2013. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az exed egy Reptoid, ennyi.
2013. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hékás, kérdező, ne használd a nevem!
2013. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszike a semmit ment a - mindenkinek ja ui nem a lelkiismeretemmel van a baj és nem mászok egyik pasimrol a másikra tudjátok mindenki magábol indul ki



továbbra is várom a rendes választ

2013. okt. 12. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy egy nagy - szal magasról le...rjuk hogy mi a véleményed :D Rémálmokat továbbra is :D
2013. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedvesem tanulj már meg irni légyszives....
2013. okt. 19. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!