Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történik velem egyre...

Miért történik velem egyre gyakrabban ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó hogy mikor lefekszem akkor "elkezdödik" az álmom majd hirtelen felébredek. Például azt álmottam legutóbb hogy kamionsoför voltam és stoppolt egy öreg néni megálltam nála ránéztem es elvolt takarva az arca mondtam hogy szálljon csak be beszállt megkérdrztem hova vigyem sajnos arra nem emlékszem hova kellett vinnem de mondta nekem hogy kicsit melege van és levette a kendöt az arcaról és láttam hogy dédimamám az és hirtelen haza"teleportáltam" és mennék lefele a lépcsön és hirtelen rámveti magát valami fekete "szörny" (nem tudom mihez hasonlitani) és hirtelen felkelek.Majd visszaalszok és 25perc múlva megint felébredek és ez megy mar 4napon keresztül hogy mindig felkelek. Annyit tudok mondani hogy az ágyam elött van egy TV. Valaki tudna segíteni hogy mit is jelent ez az álom és miért kelek fel ilyen sürün éjszaka? Elöre köszi

2013. okt. 15. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, és kétóránként felkelek kb, és ez megy szeptember óta

Biztos van valami, ami idegesít, és az agyad azon jár, összekapcsolja ezt személyekkel, megnézett filmekkel, stb.

Nem kell izgulni, ne vagy beteg, és nem fognak szellemek sem rádtámadni

2013. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El fog mulni, ne aggodj, nekem is volt egy ilyen visszatérő álkom kb fél évig, csak nekem egy barátom halt meg mindig a szemem láttára.
2013. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Azért a tévé ki van kapcsolva, ugye?
2013. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat és igen kivan kapcsolva a TV nem pazarlom az energiát :)
2013. okt. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!