Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mostanában egyre gyakrabban...

Mostanában egyre gyakrabban történik meg hogy Team Fortress 2 közben, befagy az egész és egy error ablakban a következő szokott megjelenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Team Fortress 2: hl2. exe- alkalmazáshiba. A "0x183caa52" címen található utasítás a " 0x1d7b8d54" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: "read". A program befejezéséhez kattintson az Ok gombra. Mit tegyek?


az általam játszott szerverek nagy részén pár perc, de mostanában pár másodperc után történik, más nekem meg nem számolt be ilyenről. Mit csináljak hogy megjavuljon?


2011. jún. 14. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ez garry's mod-al volt. Én újratelepítettem a játékot, és utána működött. Vagy nem állítottál valamit el a játék mappájában? Nem olyanra gondolok, hogy addon, hanem hogy valamit átírtál-e? Szerintem először próbáld meg újrarakni ahogy mondtam.
2011. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!