Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy álom ami mindig...

Trisztán97 kérdése:

Van egy álom ami mindig folytatódik, de az előző közepéből. Zavaros?

Figyelt kérdés

(Szóval, nálam kiskorom óta megy a sárkány mánia.)

Az álom úgy van, hogy épp megyek barátnőmhöz mikor balesetet szenvedek, meghalok, de nem mennybe vagy pokolba hanem egy másik bolygóra kerülök új testben (sárkány). Kiderül, hogy minden ember halála után ide kerül, és aki itt meghal vissza kerül a Földre, azaz 2 élete van egy embernek.

Átkerülök, és egész jól boldogulok. 1 hét után egy volt osztálytársam kerül ebbe a világba, én "körbe vezetem" megtanítom mindenre (ő is sárkány) és egyedül mi 2-en vagyunk ilyen testben. Szóval az első nap leülünk beszélgetni, mikor hirtelen sötétség támad és mindenhol vörös szemek vannak, hosszú fekete karmok próbálnak elkapni minket, majd egy hatalmas lény támad ránk, ami elől sikerül elszöknünk. Ekkor hallom meg a barátnőm sikolyát.

Eddig idáig jutottam el. Mit jelent a sötétség, és mi lehet az a hatalmas lény?

Nem drogozok, nem szedek gyógyszereket és nem néztem horrort, talán élénk a fantáziám, de az ember csak úgy nem álmodik ilyeneket. Leírva annyira nem ijesztő, inkább könyvbe való vagy filmbe, de "átélni" teljesen más (volt).



2013. nov. 8. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a fantáziád! Tök jó! Amúgy nekem olyan álmom van, ami minden évben megismétlődik! :) Tök vicces! MINDEN évben CSAK 1X! :D érdekes! :)
2013. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mit jelenthet, de nem is igazán hiszek a mindenféle ezomesékben.


Viszont ha van egy kis írói vénád, akkor próbáld meg papírra vetni, amíg még jól emlékszel rá, mert nem rossz sztori, és ez segít abban is, hogy benned tisztázódjon a dolog... Én néha próbálom az érdekesebb álmaimat jól-rosszul novellákba önteni, szerintem érdemes...

2013. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és majd megpróbálom papírra vetni, de csak később mert most másik projekten dolgozok (legalábbis próbálok), de amúgy meg szinte minden pillanatára emlékszem.
2013. nov. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!