Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször volt hogy megálmodtam...

GAbO1254 kérdése:

Többször volt hogy megálmodtam előre dolgokat, de ez az álom (lent) mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtak, hogy: Felébredtem valami számomra ismeretlen helyen, a földön ülve a falnak dőlve. Amikor körbenéztem észrevettem hogy volt barátnőm ott guggol mellettem és annyit mond hogy: Itt vagyok. Erre én: De te elhagytál. (közben elkezdtem azon gondolkodni hogy azt csak álmodtam e)ekkor maga elé nézett a földre, utána ismét rám és azt mondta: Visszajöttem. Ezután felébredtem.

Az arcán tisztán látszott a megbánás. nem tudom mit gondoljak mert az álom felépítése teljesen olyan volt mint akkor amikor olyan dolgokat álmodtam amik később megtörténtek, pl párbeszéd, és eseménysorozat.



2013. nov. 8. 22:03
 1/1 Trisztán97 válasza:
100%

Lehet, hogy hülyeséget mondok de:

1. tudat alatt még mindig szereted, de azt várod, hogy ő menjen vissza hozzád

2. megálmodtál egy eljövendő találkozást/ "beszélgetést"

2013. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!