Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Miért jön elő olyan sokszor?

Figyelt kérdés
Szóval hetek óta csak erről vagyok képes álmodni, nagyon ritkán alszom át az éjszakát, illetve egyre kevesebbszer vagyok képes elaludni. Ha mégis, folyton ezt álmodom, és már nem bírom. Gondoltam arra, hogy lehet valami jelentése, de ha buta vagyok, ha ne, nem tudok rájönni. Tehát általában annyira emlékszem, hogy egy bábszínházban lógok, nagyon meleg van és tűz ég alattam. A bábszínház feliratán valami perf vagy perfe olvasható, és én ki vagyok kötve. Tulajdonképpen marionett bábú vagyok, de nagyon szép. Velem szemben közönség ül, van aki ordít, van aki könnyezik, de sokan nevetnek, mutogatnak és csúnyán néznek rám. Aztán a fejem hátracsuklik és meglátom azt, aki rángat. Elég vonzó pasi, fekete haja van és olyan titokzatos arca, nagyon ismerős, de nem tudom honnan. Aztán a fény megcsillan a szemén, ami afféle arany, de inkább pirosas-narancssárgás. Aztán szól a segédjének, olyan tekintettel, amiről lehetetlen eldönteni, hogy szereti vagy utálja, szóval szól neki, hogy hozzon valami tárgyat. A segédje lány, nagyon szép, de még a hosszú, hercegnős ruhán keresztül is látszik, hogy szó szerint minden csontja kiáll. Idejön hozzám, végighúzza a szálakon az ujja hegyét, majd egy kis üvegdarabbal elvágja őket. Olyan hang hallatszik, mintha az összes csontom egyszerre tört volna el és belezuhanok a tűzbe. Ezután rendszerint felébredek, sajog a fejem és kiver a víz. Nagyon furcsa érzésem szokottakkor lenni, és nem tudok visszaaludni, hiába lenne még időm. Miért lehet ez? sőt, sokszor mostanában suliban, vagy akár egy műsor közben, este, vagy reggel beugrik egy kép az álomból és elkezdek reszketni, van, hogy elsápadok. Vagy olykor deja vu-t érzek ezzel kapcsolatban. Nem tudja valaki, ez hogyan vagy miért lehet?

2013. nov. 9. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
BDSM-erotikus fantáziáid gyermekkori szexuális zaklatás eredményei, amelyekkel egy jó pszichoterapeuta segítségével kell majd megbírkóznod.
2013. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, bár kétlem, hogy ez állhat a háttérben, mert sosem zaklattak gyermekkoromban. Csak a suliban piszkálnak, de sosem közelített hozzám senki úgy.
2013. nov. 9. 14:32
 3/3 anonim válasza:
Gondolom lány vagy,férfi másképp éli meg az erotikus álmát.A tudatalattid igy üzen, az idegrendszered jelzése:bizony már NŐ lettél,vagyis gyakori masztizás. vagy férfi kell már neked! ENNYI.
2013. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!