Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mitől van, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, ha egy férfi durva egy lánnyal és bunkó úgy, hogy még csak nem is ismeri?

Figyelt kérdés

Korombeli srácokkal szokott ez előfordulni.Volt melóhelyemen az egyik pl nagyon durván szívatott,nem tudom,miért,2 szó sok,annyit nem beszéltünk.Szívatás alatt azt értem,hogy oltogatott,alátett,röhögött rajtam,úgy sértegetett mások előtt,hogy lehetőleg én is halljam.

Lehet,hogy ennek nincs semmi valóságalapja,de néha úgy érzem néhánynál,hogy egyáltalán nem tisztelnek,mint embert,nem vesznek emberszámba és ez borzasztóan fáj.Pl ma is simán belém rúgott az egyik srác a buszon és még csak bocsánatot sem kért.Lehet,én viszem túlzásba,de néha úgy érzem,lebecsülnek,pedig nem is ismernek.Meg amikor egy korombeli elmegy mellettem az utcán,egyszerűen elfordítja a fejét.Vagy csak én érzem ezt?Nem tudom.

Amúgy vékony testalkatú vagyok,átlagos külsővel,nem vagyok csúnya,de mivel utálom a mai divatot,ezért úgy öltözködök,ahogy a kedvem tartja.Nem tudom,ez e a baj.

Ja amúgy az igazi kérdés:A férfiak minden nővel ilyen durvák?Ez valami ösztönös cucc náluk?20-25 közötti nő vagyok.És ebből az irományból kikövetkeztethető,hogy nincs párom,mivel nem igazán értem meg magam a másik nemmel.Pedig úgy szeretnék már valakit:(



2012. márc. 26. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzeted. Gondolom, nincs nagy önbizalmad sem, főleg, ha így állnak hozzád a férfiak.

Én is tapasztaltam ilyesmit. Úgy képzeld el, volt, hogy szállt le előttem a vonatról két korombeli lány, a vasúti alkalmazott kezét nyújtva segítette le őket, mikor én jöttem, félreállt... Nagyon jólesett...

De egyébként egy idő után az ember olyan, mint egy üldözési mániás, mindenkiből a rosszat látja. Mint írtam, átéltem ezt, még néha ma is.

Én a fő okot abban látom, hogy nem voltam és ma sem vagyok megelégedve magammal. Nekem van párom, azóta javult a helyzet, de most megint felszökött némileg a súlyom, megint utálok emberek közé járni és mindenkiben a lenézést látom. :(

2012. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tipikusan paraszt emberkék, ők sztem mkit szívatnak és mkivel keménykednek, akit olyannak tekintenek, akivel ezt meg lehet tenni. Gondolom, félénkebb vagy, nem az a saját magát mindenáron megvédő típus-én sem vagyok az. Ezek ebben találják a szórkaozást-hát igen, elég alacsony az ingerküszöbük. Egyébként meg nyugi, biztos találsz vkit majd (én 22 vagyok, nekem sem volt még eddig nagyon kapcsolatom, de optimista vagyok-még).
2012. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Lehet,hogy találkoztál 1-2 bunkóval,de attól még nem bunkó minden férfi.

Egyébként,amit Te érzel,Te gondolsz magadról,azt sugárzod a külvilág felé is.Gyúrj önbizalom terén és egy kis optimizmus sem árt:)

2012. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Az hogy valakit megtaposnak, megrugdosnak tömegközlekedési eszközön szerintem mindennapos...
2012. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1 Nekem szerintem nincsenek önértékelési problémáim,legalábbis ennyire...azért sok mindenben elégedett vagyok magammal,szinte mindenben.Csak fáj,hogy nem vesznek emberszámba.

2 Ebben lehet,hogy igazad van...nem kéne adnom ilyeneknek akkor a véleményére.Igaz,félénk vagyok túlérzékeny és gyenge testalkatú,mármint nem vagyok ilyen nagy,tenyerestalpas bika csaj:DLehet,ezzel élnek vissza...

2012. márc. 26. 22:51
 6/20 A kérdező kommentje:

3 Nem mindegyik bunkó,csak a többség:)Legalábbis úgy vettem észre.Amúgy pasik előtt nyuszi leszek:D

4 De itt kevesen voltak,amikor ez történt.

2012. márc. 26. 22:57
 7/20 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a harsányabb nőket nem piszkálják.

Ha valaki félénk, azt meg b.sztatják úton-útfélen. Persze nem mindegyik, de kétharmaduk legalább.

2012. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Viszont a harsányabb nőknél néha olyan érzésem van,mintha nem is lennének igazi nők:O Akkor most a férfiak egy része,aki ilyen paraszt,az igazából nőgyűlölő lenne?
2012. márc. 26. 23:21
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

"Viszont a harsányabb nőknél néha olyan ÉRZÉSEM van,mintha nem is lennének igazi nők:O"

Érdekes meglátás...Mert Te így gondolod,az nem azt jelenti,hogy más is,de Te ebből mégis a nő gyűlöletnél kötöttél ki...

Egyébként szeintem egy harsányabb nőszemély mégiscsak talpraesettebbnek(természetesen ehhez sokminden hozzá tartozik,amit a külsőből,meg 1-2 szóból nem lehet levonni),élettel telibbnek tűnik,mint ,aki állandóan meghúzódik a sarokban...

2012. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5%

Fú, neked tényleg komoly gondjaid vannak.

Szóval aki nem harsány, hanem csendes, mint te, csak az a nő?

2012. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!