Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Akik értenek...

Mit jelenthet? Akik értenek az álomfejtéshez, kérem segítsenek!

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám a következő: időközönként álmodok olyan dolgokat, hogy megjelenik egy ismeretlen ember ( mindig más, soha nem láttam a való életben őket! ) és amikor rám néz, hirtelen az egész szeme feketévé válik - vagyis eltűnik a szemfehérje - , én megborzongok, és általában felébredek... Ez egy visszatérő dolog, az álom színtere mindig más, és általában nem is álmodok rosszakat, de amikor ilyen megjelenik benne, ( pár pillanatra csak ) kiráz a hideg... Szerintetek ez mi??

2013. dec. 9. 13:37
 1/3 Alruna ***** válasza:

Az álmaidban megjelenö ismeretlenek; az önmagad eddig még ismeretlen, vagy az általad elutasított, a tudatalattidba rejtözködö jellemvonásaid személyisitik meg.

Az elsötétedö feketévé válló szemek,pedig a tudatosságod állapotára utalnak.Belsö nyugtalanságra, esetleg félelmekre (pl. valakinek vagy valaminek az elvesztése),problémák tudatos elhessegetése (nem tudomásul vétele), bizonyos, tudatosan be/fel nem ismert lelki/érzelmi elégedettlenségre utalnak.

Mindezek a tényezök az álmokon keresztül igyekeznek tudatossá vállni.

Állj meg egy kiscsit a rohanó mindennapokban, szálj egy kissé magadba....tisztázd érzelmeid, kapcsolataid, rég elfelejtett kivánságaid, vágyaid ....gondold át milyen ember voltál régebben, milyen vagy ma, és milyenné szeretné lenni a jövöben.....A meghitt karácsonyi idöszak ideális az ilyen "összegezésre", átgondolásokra.... és a következö Új esztendö pedig a legalkalmasabb az újra, és a "másképp" kezdéséhez!Igy Kellemes Ünnepeket és Boldog Új esztendöt kivánok!


Még érdekességként: van egy fiktion-film, amelyben a Földünket ilyen fekete szemü ( ahol a szemfehérje is fekete)gyermekek lepik el (tömegével és egyidöben születnek). Ezek a gyermekek a világürböl származnak....és a Földünkre veszélyt jelentenek...


A filmen kivül egyes magazinok is számolnak be arról hogy a leirtak szerinti fekete szemü gyermekeket láttak...itt ott a világban, söt szóba elegyedtek egyes emberek velük.... ezeket a különleges gyermekeket gonosznak sorolták be.

Hogy a mi van a jelenség mögött, valamai fiktiós titok, vagy egyszerüen egy ritka (ismeretlen)szembetegség?

2013. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13:37 :DD menjmááá


feketeszem=rossz, negatív gondolkodás, képzelgés (félelem vagy gyűlölet is lehet)

idegen=te illetve az önképed, tudatalattid lehet, az élet különböző területein máshogy megnyilvánulva de a probléma ugyanaz

változatos hely, gyakoriság=sokféle dologban vagy gyakran kihathat az életedre


oldd meg ezt, de magadba és ne a dolgokban keresd a megoldást mert a probléma sok helyen fennáll, így nyilván lelki eredetü lehet, sztem meditálj, és találj olyan megoldást ami boldogit mert máshogy lelki szinten nem megy

2013. dec. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elözö válaszoló ügyes vagy, hasonlót irtam pedig el se olvastam az irásod elötte :D
2013. dec. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!