Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még ezt tovább folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még ezt tovább folytatni vagy erőlködni, szerintetek van még ebből valami kiút?

Figyelt kérdés

Egy olyan embernek aki már elmúlt negyed évszázados de

soha nem volt sikere a szerelemben,

nem tapasztalta a szexet,

nincsenek sem barátai sem haverjai,

nincs egyetlen ismerőse akit érdekelne,

nem tud felidézni egyetlen boldog pillanatot sem az elmúlt 10 évből,

nincs munkája amiből kifolyólag egzisztenciája sem,

nem tud beilleszkedni a társadalomba,

nincsenek szociális kapcsolatai.


Röviden, tömören összefoglalva teljesen értéktelen és fölösleges. Van rá lehetőség, hogy képes legyen valamennyire is normális életet élni, esetleg egy párkapcsolat lehetőségét is számításba véve, ha tényleg kizárólag a keserűség és csalódások sora van jelen az életében és soha nem volt boldog?

Ismer valaki ilyen embert akinek ez sikerült?


2013. dec. 27. 15:39
 1/9 Költőnő? ***** válasza:
minden fejben dől el.
2013. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincsen senkije szóval már kizárt az értéktelenség mert megtud állni a saját lábán.
2013. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
takarodj el az internet elől, keress munkát, válj le a szüleidről, kezd el járni a nehéz utata, mert máris le vagy maradva. persze később lehet lesz párkapcsolat us.
2013. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Költőnőnek igaza van, minden fejben dől el.

Én ismertem ilyet és változtatott rajta. SZimplán nyitottabb lett azáltal, hogy azzal foglalkozott, ami igazán érdekelte.

2013. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, szóval tipikusan a nesze semmi fogd meg jól esete.
2013. dec. 27. 16:27
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
ne haragudj, de ha csak ennyire vagy képes: ennyit érdemelsz
2013. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem. Szóval tipikusan a szenvedek, de semmit sem tennék magamért esete.
2013. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csakhogy itt most nem egy olyan valamiről van szó, hogy mondjuk össze kell spórolnom valamennyi pénzt egy autóra hanem arról, hogy nem tanultam meg hogyan kell élni, az alapokat sem.

Erre annyit mondasz "tegyél ellene", ez semmit nem mond egy olyan embereknek aki nem tudja mit kell tennie.

2013. dec. 27. 17:12
 9/9 Költőnő? ***** válasza:

de figyelj már....

szted itt majd gyakorin kapsz egy tuti receptet?

h végy két kanál pozitív gondolatot, bolondítsd meg egy csipetnyi mosollyal és 250 fokos előmelegített sütőben félóra alatt süsd készre?

nem

olvass ilyen témájú könyveket, találd meg magad.

aztán majd jöhet a többi is lépésről lépésre.

vannak szakemberek

mozdulj ki, sétálj

De megsúgom neked, h az h otthon ülsz a gép előtt, gyakorizol, sajnálod magad, azzal nem hogy előre nem jutsz, de egyenesen még mélyebbre zuhansz.

igazából tök mindegy, mit csinálsz, csak csináld már, mert ennél a tétlenségné, amiben most vagy, bármi jobb. Még hibázni is.

2013. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!