Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a két visszatérő...

Freddy K kérdése:

Mit jelent ez a két visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Első álmom amit gyakrabban szoktam álmodni (kb hetente legalább egyszer): Kocsiban ülök vezetek a városban (általában Szegeden) és hirtelen rájövök, hogy nincs jogosítványom (ami a valóéletben igaz) és tovább vezetek. Ennek az álomnak 2-3 fajtája van: vagy apám kocsiját vezetem, vagy egy idegennek a kocsiját kötöttem el, de olyan is előfordult,hogy robogót vezettem jogosítvány és forgalmi nélkül.


Második álom: Egy szűk folyosón vagyok kétoldalt nagy magas (kb 2méteres) polcokkal végig a folyosó mentén és a polcok tele vannak könyvel. A könyvek elrendezése úgy néz ki mint egy könyvesboltban. Az egész álom nem szól másról csak hogy könyveket keresek amiket elakarok olvasni.



2013. dec. 28. 21:33
 1/2 anonim válasza:

Én nem értek az álomfejtéshez, de szerintem az első álmod azt jelentheti, hogy a szabályok megsértése nem fog vissza a cselekvéstől, ez szabad szellemre utalhat.


A második álmod jelentését meg úgy tudnám elképzelni, hogy keresed az életben, mi érdekelhet igazán, vagy pedig a tudásszomjat szimbolizálja talán.

2014. jan. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Kimondottan tetszettek az értelmezések. A 2. esetben nagyon is magamra ismertem.

2014. jan. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!