Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tényleg meg lehet álmodni a...

Tényleg meg lehet álmodni a jövőt?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja volt egy álmom: Suliban voltam.

Az ajtó felőli padsorban ültem. A tábla mellett volt egy interaktív tábla is. A tanár az asztalon ült, mellette egymás tetején 5 piros vastag könyv...


Ez pedig a valóságban történt suliban:

11.es vagyok, és idén az ablak felőli padsorban kaptam helyet, és interaktív tábla se volt az osztályban.

1 hétre beteg lettem, mire vissza értem interaktív táblákat kapott a suli. A hét utolsó napján irodalom óra volt. Kivételesen a tavalyi, ajtó melletti padsorba ültem, pont oda ahol 10.ben.

Pár perc múlva erős deja vu fogott el.

Piros kötetek egymáson, tanár a padon ül, és van interaktív tábla is.

És rájöttem h ezt már megálmodtam.

SZÓVAL MEG LEHET ÁLMODNI A JÖVŐT!!:O

HOGY LEHETNE ÚJRA?? VELETEK VOLT MÁR ILYEN?


2013. dec. 29. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez érdekel olvas az agykontroll, álomkontroll-ról, esetleg menj fel a fórumukra. Esettanulmanyok.hu.
2013. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én folyton érzek deja vu-t. Szerintem sokan vannak így.
2013. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most nem a deja vuról van szó! -.-

Hanem arról, hogy pont az történt mint 1 korábbi álmomban!!

És nem jött volna össze, ha kivételesen nem ülök vissza a korábbi helyemre.

Igen, tudok a LDről, de most konkrétan a jövő megálmodása érdekel

2013. dec. 29. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam, hogy a Nagymamám meghal. Nem sokára így is történt. :(
2013. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy meg lehet. Csak majd kikell válogatni a sok álom közül a valót. Na ezt nem lehet.
2013. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Most nem a deja vuról van szó!"


De, pontosan erről van szó. Ezért érezzük. :/

De ha te azt akarod hallani, hogy te vagy a kiválasztott, akkot tessék. Te vagy az alfa és az omega egyszerre, az Avatár, a négy elem mestere, stb.

2013. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem egyszer olyan volt (kb. 3 éve) hogy takarítottuk az akváriumunkat, apa tette fel a szűrőt az üvegére (ilyen tappanccsal tapad fel az üvegre) és nem akart odaragadni. Apum picit elkezdte ütögetni az üveget (hogy egyik oldalán a szűrő és Ő a másik oldalról ÓVATOSAN (!!) megütögette) csak nem ragadt még így sem fel. Na mondom magamban tuti el fog repedni az akvárium -közben még mindig nem tapadt fel- apum ráütött PICIT (!!) erősebben és mi lett? Hát megrepedt az üveg.

Tudom ez nem álom volt hanem gondolat, de gondoltam megosztom veletek :)

2014. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!