Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet halállal álmodni...

Mit jelenthet halállal álmodni? (többi lennt)

Figyelt kérdés
már egy jó ideje, szinte minden éjjel szerepel az álmaimban a halál jelensége. akkor kezdődött, mikor a dexter című sorozatot kezdtem nézni és mikor álmodtam én voltam az aki megölte az embereket, állatokat és feldarabolta azokat. ma éjjel például azt álmodtam hogy autót vezettem, miközben két autó mellettem egymást üldözte és mindkettő tetején kapaszkodott egy ember. egy nagyobb kanyarnál a nő leesett az autó tetejéről és hatalmas "posszanás" hallatszott. fékeztem viszakanyarodtam hogy segítsek rajta, de csak annyit láttam, hogy a nőből semmit nem lehet kivenni csak a belső szerveit és a húsa teljesen fehér volt és tiszta, mint a csirkemellfilé (ez hülyed hasonlat). kezdi felkelteni az érdeklődésem miért lehet ez. az életemmel nincs problémám, a jegyeim javultak, és szerelmes vagyok. kérlek segítsetek megfejteni.
2013. dec. 28. 15:31
 1/2 anonim válasza:
Nálunk azt szokták mondani, akit álmodban meghalni látsz, az a személy hosszú éltű lesz. De ebben az esetben nem tudom mit jelenthet.
2013. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Halállal álmodni jó (tudom, ijesztően hangzik, de így van). A halál a változás jele, eredménye. Gondolj bele: ha valamin újítani akarsz, akkor a régit kidobod (=megölöd), és veszed az újat. Így van ez a lélekkel is. Ha a halállal álmodsz, akkor meghal benned egy rész, és újjáéled egy másik, tehát fejlődtél szellemileg (kidobtad azt, ami nem kell). Érdekes, hogy te végzed a gyilkosságokat, mert akkor ez akár tudatos változtatás is is lehet.

Annyiból is érdekes, hogy te végzed, hogy kiéled magad. A Murray-féle 17 emberi (lelki) szükséglet között ott a pusztításvágy, a rombolásvágy. Azért jó, ha álmodban ölsz, mert az nem a valóság, és így a való életben nem elégíted ki magad ilyen téren.

2014. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!