Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akart jelenteni ez a...

Mit akart jelenteni ez a megérzésem az álmom végén?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka az álmomban egy nagyon furcsa megérzés zárta. Arra keltem fel, hogy mintha kommunikálnék valamivel, ami azt mondja, hogy "holnap". Nem mondta ki a szót, meg se szólalt és nem is tudom mi mondta, de valahogy tudtam, hogy azt mondja, hogy holnap. Szerintetek van ennek valami jelentése és nem furcsa, hogy pont erre keltem fel? Remélem nem rosszat jelent... Remélem értitek, hogy értem azt, hogy nem mondta ki a szót hanem csak így megérzésből, tudtam hogy ezt mondja.

2013. dec. 29. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
a holnap csak egy idopont. cselekmen, tortenes, ige nincs hozza, igy semmi jelentoseget nem tulajdonitanek neki.
2013. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet arra utalt , hogy esetleg holnap meg fog történni veled egy bizonyos dolog.(lehet jó/rossz)
2013. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!