Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Van...

Mit jelenthet ez az álom? Van egyáltalán jelentősége?

Figyelt kérdés

Álmomban nagypapámék telkén voltam és kívülről figyeltem a zajló eseményeket: volt ott egy idősebb házaspár és egy 17-20 éves fiú aki nagyon elakart menni. Folyton azt hajtogatta hogy nem bírja ott tovább. Az anya engedékenyebb volt, de az apa nagyon szigorú volt és meg is büntette. Utána a fiú ellopott valami kulcsot, egy nagy régi fajta bronz kulcsot és elpróbált szökni. Először nem sikerült neki azután megbüntette az apja, utána újra próbálkozott és sikerült neki.

Jelent ez az álom bármit is?



2014. jan. 2. 08:13
 1/1 anonim válasza:
Nem kell minden álomnak a jelentését keresni, de ha tényleg kíváncsi vagy rá, annak a jelentőségét csak te tudod! Nézz mélyen a lelkedbe, és megtalálod a választ, hogy neked ez jelentett-e valamit! Az én véleményemet meg privátban megbeszélhetjük, írj ha gondolod!
2014. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!