Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az éjjel különös, kicsit...

Az éjjel különös, kicsit (homo) szexuális jellegű álmom volt. Ennek mi a magyarázata?

Figyelt kérdés

Álmomban elmentem a régi sulim WC-jébe pisálni, odaálltam az egyik piszoárhoz (mivel fiú vagyok), nem volt ott senki más (éppen óra volt). Aztán rövid időn belül odaállt egy kb. 10 éves srác a mellettem álló piszoárhoz (én 22 vagyok), és amikor elkezdtem pisálni, eléggé szórt a szerszám.. Megjegyeztem, hogy kicsit elszabadult, meg hogy önálló életet él, ezután ő nyúlt, hogy megfogja. Én meg elutasítóan (de higgadtan) mondtam, hogy "Mit csinálsz, ember?!", pedig tudtam, hogy nem lett volna ellenemre, csak féltem, hogy majd mások is megtudják, ezért nem engedtem neki.

Nem vagyok meleg, de ez mit jelenthet?



2014. jan. 2. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
A tudománynak jelenleg nagyon kevés fogalma van az álmokról. Tudunk valamit de nagyon, nagyon keveset. Értelmet keresni ezért álmokban felesleges.
2014. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az agy minden információt felfog. Valamit fontos címszó alatt, valamit kevésbé fontos címszó alatt. Alváskor az agy megpróbálja rendezni a sok adatot, szelektálni, ami a nap folyamán felgyülemlett. Így valószínű, hogy az álmaid táptalaja az emlékeid. A belső érzéseiddel, fantáziáddal keveredik az egyveleg, hiszen az agy ilyenkor is ezerrel pörög. Végeredmény: az álom. Gondolkozz el azon, hogy ismered-e a srácot, gondoltál-e valamikor kisfiúra, az is lehet, hogy a kisfiú a gyerekkori önmagad volt, mert valamit hiányolsz az életedből és akkor boldogabb voltál. No meg ilyen korban szinte minden második álom a szex körül forog.
2014. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg heteroszexes álmaim szoktak lenni, annak ellenére, hogy meleg vagyok. Ez van. :D
2014. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 huzoro ***** válasza:
Azért kicsit homo az álmod, mert nagyon pedo! A sok pedofília miatt, kevés hely maradt a homoszexualitásra.
2014. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valszeg inkább pedo vagy mint homo. Jobb, ha szakemberhez fordulsz mielőtt nagyobb baj lesz.
2014. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jelent semmit!

Ha többször visszatér, akkor már jelenthet valamit.

Az álmainkat a tudatalattink kreálja, így olyan dolgokat tudhatunk meg magunkról, amit eddig nem is sejtettünk.

.Ez nem azt jelenti hogy homi vagy pedo vagy, hanem lehet azért álmodtál ilyet, mert valami nehéz kaját ettél lefekvés előtt! Mint a rémálmoknál.

Ha majd sokszor álmodsz homokos kisfiúkról, akkor kezdj el rajta rágódni! ;)

2014. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hogy homokos vagy!
2014. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy kis homi vagy és már alig várod hogy valaki úgy istenigazából beakasszon.
2014. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok meleg"


De.

2014. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:D:D:D Köszi a segítő szándékú és vicces válaszokat egyaránt. :D

Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget ennek az álmomnak, mert nincsenek vele kapcsolatban aggodalmaim, csak kíváncsi voltam, hátha megtudok valami újat.

2014. jan. 10. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!