Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Hosszú, de akciódús és érdekes, egyben nagyon különös.

Figyelt kérdés

Otthon vagyok, estefele, épp a gépen játszom. Abbahagyom a játékot, és felnézek indexre. Látom hogy főcímnél olyasmi van hogy támadás érte a földet.

Kinéztem az ablakon, és kis fehér pontok cikáztak. Az egyik a közelbe esett le. Hatalmas robaj volt, az ablak ki is tört.

Anyámék felfutottak az emeletre megnézni hogy mi volt az.

Szóltam nekik hogy az egész földön ez van. Mutattam nekik hogy index.hun másodpercenként új videó kerül fel. Megmutattam párat, és mindenhol ez van, és nem tudnak sehol se védekezni ellene, mert csak egy kis pénzérme méretű valami esik le és az robban. Anyám párja röhögött hogy jóvicc, anyám viszont komolyan vette.

Természeti katasztrófa kilőve, mert láttuk hogy aszerint csapódnak be hogy mekkora a népsűrűség. Mivel falun voltam ezért volt csak 1-2.

Eszembejutott hogy apámék a városba vannak (szerencsére nem a belvárosba)

próbáltam felhívni de nem ment.

Felhívtam a legjobb barátomat, szerencsére felvette, és mondta hogy ott semmi sincs, csak a tv-be látják hogy mi zajlik, és ők is látják az égen cikázó fényeket.

Lehúztam a rendőnyt hogy ha valami lenne a közelbe kisebb kár legyen.

Megpróbáltam elaludni.

Kint vagyok a ház előt, nappal van. Teljesen fehér az ég a kék helyett és nem felhők voltak azok.

Nappal fekete foltok cikáztak az égen. Pár tőlünk pár km-re csapódott be. Meleremegett néha a föld.

Szombathely irányából fekete füstoszlopok száltak fel.

Autóval bementünk az ottani lakáshoz.

Útközbe a lakások romokba voltak.

Háznál anyám kirakott,és elindult visza.

Bementem a házba kerestem valamit. Rádiót bekapcsoltam, és végig csak arról beszéltek hogy nem tudják honnan jönnek ezek, de több ország ausztriát okolja a történtekért mert bécs érintetlen.

Épp a fürdő előtt megyek el, ahol az ablak ausztria fele néz (bár bécs elég messze van de ez csak egy álom).

Ablakon át egy hatalmas villanást láttam. Nem néztem bele közvetlenül. De fényesebb volt mint a nap. A bőrömön éreztem a meleget is.

Arrébb futottam a szobámba ahol nem volt arra néző ablak, 2ágy közé beugrottam. Fájt a szemem, és nem láttam szinte semmit se. Nagyon meg voltam ijedve. A rádió is recsegett. Percekig nem láttam semmit csak egy nagy fehérséget, de szép lassan elkezdett visszatérni a látásom. Kinéztem ismét az ablakon, és láttam a felszálló gombafelhőt, mely már csak vöröses volt. A rádió is működött már rendesen. Bemondták hogy ausztriára atomcsapást mért összehangoltan több ország is, mert ausztriát tették felelőssé az eddig történtek miatt, de néhány bomba célt tévesztett.

Hirtelen megszólal a csengő. Kinézek az ablakon és látom hogy 4oszt társam ott van és szólnak hogy engedjem be őket. Leszaladtam beengedtem őket. Mondták hogy barikádozzam el a házat.

Feltűnt hogy a kis robbanó izék már nem hullnak a városra néma csend van kint, a házak nagytöbbsége romokban. Körbekérdeztem a barátaim hogy mit tudnak, miért történtek ezek, stb.

Ők se tudták, viszont bármi történt eddig, lesz folytatása.

Megkérdezte az egyik tőlem hogy van-e valami kaja itthon.

Bementem a konyhába, körbenéztem de nem találtam semmi normálisat.

Mondtam hogy van liszt meg víz és só, csinájunk kenyeret.

Elővettem a lisztet, elkezdtem kibontani. Közbe fél pillantást vetettem a tájra, és látom hogy el kezdett havazni, pedig kellemes tavaszi idő volt sacc/kb 20 fok volt.

Megpillantottam az utcán pár zombit. Nem zöld izék voltak mint pár filmben hanem mint egy normális ember csak zombis fura mozgással meg hörgéssel.

Mondtam hogy van egy kis baj. Kinéztek ők is, és mondták hogy ezért menekültek ide, mert itt van emelet és padlás is.

Aki ezt mondta az elővett egy régies (2.vh körüli) fegyvert. Mondtam hogy csak óvatosan nehogy elsüljön, inkább segítsen.

Kinyitottam rendesen a kilós lisztet, de láttam hogy papírlapok vannak csak benne. Kivettem mindet és mondtam hogy beáztatjuk és rostokra szétszedjük és abból csinálunk kenyeret.

2en mondták hogy ők ebben nem segíttenek, és nem is fognak abból enni.

Fogták magukat és elmentek, ki a házból.

Mi elkezdtük szét cincálgatni a papírokat.

Kintről lövéseket hallottunk, és utána ordítást. Láttam hogy elkapják a zombik őket és megölik.

Hamarosan az lakás ajtónak nekiesik valami. Odamegyek. Mivel színes üveg van az ajtón ezért látom hogy emberforma.

Én kis naiv fél pillanatra azt hittem hogy rendes ember, de elkezdett hörögni.

Csapkodni kezdte az ajtót.

Én csak ott áltam és néztem. Bejött, nekem ugrott. Leterített. A legjobb barátom odafutott, elkezdett értem kiabálni. Én csak néztem magam elé, a zombi rajtam volt, és beleharapott a nyakamba. Barátom elkezdett sírni. Nem éreztem fájdalmat, csak szép lassan kivilágosodott minden, és könnyed érzés fogott el, hogy nincs semmi baj, nem kell félni semmitől. Különös érzés járt át.

Ismét ott feküdtem a lakás bejáratnál. Annyi fény volt mint ha egy picit borult lenne az ég. Picit néztem a padlót, majd felkeltem. Sehol nem volt senki. Szüleim szobája a régi elrendezésben volt. Erkélyre kimentem. Az ég be volt borulva, de piszkos fehér volt az ég. A kert is régi állapotba volt. Minden fa ott van még az is ami nemrég ki lett vágva.


Kisétáltam az utcára.

Még mindíg azt a könnyed érzést éreztem, hogy nincs semmi, és ez van örökké.

Végig sétáltam az utcán. Az egész város teljesen ép volt, de sehol sem volt senki, még parkoló autók se voltak. Nem fújt a szél, madarak se voltak. Átkeltem a főúton, és elkeztem végigmenni a parkon ami ott van.

A lehullott száraz leveleket ahogy a lábammal arrébb löktem a lépteimmel, csak annak a hangját hallottam.

Teljesen egyedül voltam. Elmentem az ovodám mellett. Az udvarán se volt senki.

Elindultam a hídon, viszont a felénél megálltam. Elkezdtem figyelni a víz csobogó hangját. Mély levegőt vettem, és átmentem a hídon. Szembe volt az iskola. Elindultam befele. Bementem. A folyosón sétáltam a termünk fele. Az automata le volt kapcsolva, és üresen állt.

Lelépcskztem a teremhez. Kinyitottam az ajtót, de egy kis szobába voltam.


1-1 ágy a szoba 2 oldalán. Velem szembe 1 kis, kb 20cm széles 50cm magas ablakocska, mely előtt egy fehér függöny volt, mely annyit takart hogy pont ne lássuk mi van kint.

Barna-piros mintás ágyak voltak, fölöttük 1-1 régi polcocska, melyen kis csecsebecsék voltak, padlón szürkés szőnyeg.

Csak álltam a szobába, és néztem előre míg fel nem ébredtem.


Ez a szoba többször előjött az álmaimban. Mindíg ugyan olyan, csak pár kis részlet más. 2ágy van mindíg, kis ablak az ajtóval szembe. Fehér fal, fehér függöny az ablak előtt.

Kb 5-6x jelent meg. Előtte az álom haosnló szokott lenni mint a mostani, bár ez nagyon fura volt...


2013. nov. 24. 23:08
 1/4 Laylah ***** válasza:

Gratulálok, te is sikeresen meghaltál álmodban. :) Nekem is volt ilyenem, bár én egy hozzám közel álló ismerősömmel (na jó, a lelki társammal) együtt követtem el öngyilkosságot.


Egyébként furcsa álom. Azt hiszem, mindenképpen valami nagy változás előtt állsz, talán saját lábadra állsz, vagy valami ilyesmi, de nem vagyok benne biztos. Általában simán megfejtek álmokat, ha azoknak van is értelmük, nem úgy, mint a legtöbb ide írt kérdésnek, de ez kifogott rajtam. :/


23/L

2013. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már többször meghaltam az álmaimban..


Volt hogy lefejeztek, lelőttek pisztolyal volt hogy egy íjász ölt meg.


És rendszerint halálfélelmem szokott lenni olyankor mert nagyon valóságosak, és eléggé fájnak.

2013. nov. 26. 21:44
 3/4 anonim válasza:
Általában az emberek felkelnek mielőtt meghalnának az álmukban!
2013. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
3: Nem minden esetben. Mint írtam, én is haltam már meg álmomban.
2013. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!