Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legkülönösebb...

Mi volt a legkülönösebb álmotok? Részletes kifejtést kérek!

Figyelt kérdés

Nekem:


Egy templomban vagyok, az emberek imádkoznak, közben egy zongorát hallok. Melyek a zongora hangja után, majd beléptem egy hófehér szobába, ahol egy menyasszony áll a zongorázó férje mellett (mellettem). A hátam mögött úgy éreztem mintha valaki a fülembe súgna valamit, azt hiszem ezt mondta: Mite (nem, nem írtam el).

Szóval hátranéztem de nem volt ott senki, majd visszafordultam, de ott a menyasszony véres ruhában volt, és az én holttestem mellett ült. Majd rám nézem, és azt kérdezte, "mit tegyünk?" Majd meg jelent egy ajtó, amin átléptem, és egy tükrös szobában voltam (igen, én vagyok az aki valamiért szinte mindig tükrökkel álmodik), és szemem teljesen fekete lett, majd elkezdett vérezni. Eztán valami jelek, vagy nem is tudom igazán, futottak végig a testemen. Szóval, a végén, láttam egy szobát, amin szintén átmentem. Ott volt egy óriási hát... nevezzük medencének, vérrel tele, majd levettem a felsőmet és belesétáltam úgy, hogy teljesen elterített. Nem küzdöttem megnyugtató volt igazából. És vége az álmomnak.


Nem azt kérem, hogy fejtsétek meg, csak írjátok le nektek mi volt a legkülönösebb álmotok?



#álom #érdekes #különös #legkülönösebb
2013. nov. 30. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem az összes álmom a legkülönösebb!Nem tudok választani.
2013. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1-s, köszönöm a válaszodat...
2013. nov. 30. 17:11
 3/11 Alruna ***** válasza:

Kb 15 éve álmodtam:


A kék égen fölöttem lebeg egy koporsó. A koporsó fehér, arany veretekkel van diszitve.... a koporsóra nics ráirva név, csak egy szám: 5


..bár megtudom fejteni az álmokat.... de ezt még a mai napig sem tudtam megfejteni....

2013. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
T800-as robottal szexeltem egy sátorban.
2013. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
xD és jóvolt?
2013. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Átúsztam a Dunát, aztán, ahogy kiléptem a partra, egy kerecsensólyom fészkében találtam magam. Nem emlékszem, hogy én fióka voltam-e, vagy ember, de volt mellettem 3 másik fióka. Cukik voltak! Aztán jött az anyukánk, ( talán mégis madár voltam, mert arra tisztán emlékszem, hogy tudtam, hogy ő az anyukám), és enni adott nekünk. Először a másik háromnak, aztán nekem. Véres húscafat volt, de nem éreztem undorítónak, nagyon ízlett. Aztán fölébredtem. Akkor is azon gondolkodtam, hogy miért nem hánytam a hús láttán... De azóta szinte mindent képes vagyok legyűrni, és sokkal élénkebb a fantáziám :3 szerintem van köze hozzá. (bocsi az off-ért)
2013. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Átúsztam a Dunát, aztán, ahogy kiléptem a partra, egy kerecsensólyom fészkében találtam magam. Nem emlékszem, hogy én fióka voltam-e, vagy ember, de volt mellettem 3 másik fióka. Cukik voltak! Aztán jött az anyukánk, ( talán mégis madár voltam, mert arra tisztán emlékszem, hogy tudtam, hogy ő az anyukám), és enni adott nekünk. Először a másik háromnak, aztán nekem. Véres húscafat volt, de nem éreztem undorítónak, nagyon ízlett. Aztán fölébredtem. Akkor is azon gondolkodtam, hogy miért nem hánytam a hús láttán... De azóta szinte mindent képes vagyok legyűrni, és sokkal élénkebb a képzelőerőm :3 szerintem van köze hozzá. (bocsi az off-ért)
2013. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6-s, ez érdekes álom. :D
2013. dec. 5. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is :D

Azért írtam ide. Nagyon sokat gondolkoztam azon, hogy mit jelenthet, mire úgy kb összeállt a kép... De a tied sem semmi! :-)

2013. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is :D

Azért írtam ide. Nagyon sokat gondolkoztam azon, hogy mit jelenthet, mire úgy kb összeállt a kép... De a tied sem semmi! :-)

2013. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!