Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különös álom, megfejtés?!...

Különös álom, megfejtés?! Gyilkosság szemtanúja voltam, és engem is le akartak lőni!

Figyelt kérdés

Sétáltam abban a városban,ahol a "valóságban" élek,de szerintem "nem önmagamként",hanem másik testben, de a "lelkem" ugyan ez volt. Nem tudom értitek-e.

Na de szóval, sétáltam, és tényleg nem tudom miért,de az álmomban "fel akartam szedni" egy rendőr pasit. Éppen ott ment egy előttem,az útkereszteződésben,meg is állítottam, de pechemre egy nőci ült benne(de hát nem akartam kellemetlenséget okozni,beültem),megkérdezte (ha jól emlékszem,) mit szeretnék,és valami olyasmit feleltem,hogy nem találok x helyet,megmondaná-e hol van. Ő azt mondta,hogy tudja merre van x hely,ő is arra fele megy,elvihet engem,ha szeretném. Valamilyen oknál fogva bent maradtam a nővel..na mindegy,mentünk ugye. A rendőrnő ugye vezette a kocsit,én az anyósülésen ültem. Egy autókereskedés-szerviz mellett haladtunk el, és rálőttek az autóra. Kilőtték az ablakokat, és valahogy meglőtték a mellettem ülő rendőrnőt, aki "fuldokolni"(?) kezdett. Én gyorsan kiszálltam a kocsiból, és futottam,ahogy bírtam.:D Az autókereskedés teljesen elhagyatott volt, senki nem volt bent, az ajtó az épület előtt zárva volt(feltehetőleg;csak nyomokban emlékszek), és odarohantam a ki/rakott/ autókhoz, engem többször le akartak lőni,de nem találtak el, követtek. Egyszer sikerült elbújnom egy autó mögé, de észrevettek, és rám céloztak. Itt felébredtem. Amúgy nagyon valóságosnak tűnt,de tényleg, úgy ébredtem, hogy csak úgy dobogott a szívem, adrenalin, meg minden xd mintha tényleg megtörtént volna. Csak nem tudom,miért álmodtam ilyen hülyeséget. Valaki tud segíteni?:D Előre köszi a válaszokat.

Ja, és semmiféle akció-krimi-dráma,stb filmet nem néztem,mielőtt elaludtam.

És még egy dolog,bocsi a zavaros fogalmazásért,csak foltokban maradt meg az álom, és próbáltam összerakni érthetően, de lehet nem sikerült...:D



2014. jan. 2. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

használj álom jelkép szótárat.

Szerintem semmi extra, csak néha utálod magad.

2014. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Van egy fontos ügyed amit el kell intézned, de kellemetlen lehet, ezért nem intézted még el, erre utalhat a rendőr. A támadód pedig arra, hogy van egy rossz szokásod/gondolatod/vagy problémád ami miatt elítéled magad, vagy kétségek közt vergődsz, esetleg valami büntetéstől félsz.
2014. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy érdekel téged a reinkarnáció gondolom ezt akartad közölni az álmoknak valójában nincs jelentőségük gondolom tudod, hogy ha valamire sokat gondolsz, vagy valamivel sokat foglalkozol előbb vagy utóbb álmodni fogsz és nem feltétlenül kell tudatosan gondolod az adott helyzetre lehetséges, hogy tudatalatt generálod ezeket az álmokat...
2014. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem, van valami (mégha konkrétan nem is tudod) ami legbelül nyomaszt vagy félsz tőle, valami amit próbálsz elkerülni/megelőzni minél jobban vagy akár tudomást se próbálsz róla venni, de mindenképpen előjön.

A rendőrt is azért szeretted volna hogy megóvjon, de nem sikerült. Férfit nem találtál a nőt meg lelőtték.

Szóval szerintem egyszer mikor van időd gondold végig milyen dolgok vannak amiket meg szeretnél oldani és próbáld meg megoldani mert így álmok formájában jön elő.

Hasonló példa ha van valaki aki a szíved mélyén tetszik, de nem mered felvállalni, és mindig csak róla álmodsz.

2014. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!