Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 16 éves lány vagyok, szeptembe...

16 éves lány vagyok, szeptember-november között 6x (! ) éltem át alvásparalízist. Tegnap tudtam meg, hogy az volt, és most eléggé félek tőle. Meg lehet valahogyan előzni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Még az érdekelne, hogy az normális-e, hogy nagyon egyszerre történtek? Szeptember egyik hetén volt 4 (egy, illetve kétnapos kihagyásokkal - egyszer egy éjszaka 2), november egyik hetén pedig 2 (két nap különbséggel). Kicsit utánaolvastam, és látom, hogy másnak inkább délutáni alvásnál jött elő hátonfekvésnél. Nekem kizárólag éjszaka jelentkezett, és nagyrészt az oldalamon feküdtem.(megjegyzem, hogy el is nyomtam a kezemet - ha ez számít)

Mind a 6 esetben hallucináltam is mellé, nagyon rossz volt. Tehetnék valamit, hogy ne forduljon elő megint?



2014. jan. 3. 15:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
nekem is nagyon sok van mostanában, hetente több is, de én nem szoktam hallucinálni. Csak szipmlán mindenem zsibbadt és mozdíthatatlan, és ha meg akarok mozdulni akkor csak erősödik. Amikor először volt, akkor utána vissza is aludtam mielőtt elmúlt volna, és tudatos álmom volt :) az tök jó volt :) de azóta nem volt ilyen, viszont mindig nagyon zavaró, és egyre tovább tart mindig. Amúgy én olyankor a szememet is alig tudom kinyitni (maximum résnyire és cak nagyjából látom mi van körülöttem), de általában az sem megy.
2014. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
lemaradt, bocsi, 16/L
2014. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Azóta átéltem én is egyet hallucináció nélkül, pont tegnap éjjel.


Köszi a válaszokat különben :)

2014. jan. 22. 15:50
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

9-es válasz (első fele) nagyon találó... rámutat ezekre a jelenségekre!


Azt azért elmondanám, hogy ezeket a lényeket (lárvák és egyéb maradványok) teljesen felesleges (megkísérelni) szeretni... ezek a lények már elbuktak... már menthetetlenek... lényegében csak maradványok.


Figyeljétek meg, hogy eme jelenségek közös vonása a negatív élmény.


9-es válasz első feléből megérthettek 1-2 dolgot.

2014. máj. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!