Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben, októberben,...

Timi0926 kérdése:

Szeptemberben, októberben, novemberben szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/216 anonim ***** válasza:
November 24 re vagyok kíirva,jól vagyok eddig minden rendben,bár mostanában kezdtem el érezni,h egyre nehezebb a hasam:-)Második babánk lesz,már nagyon várjuk,hogy velünk legyen.Kislányt várunk:-)Te kedves kérdező?
2013. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/216 anonim ***** válasza:
Költözés, nagytakarítás....november 10 körül szülok. Második terhesség, imádom minden percét. Fiú lesz.
2013. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/216 A kérdező kommentje:
Mi október 15-re vagyunk kiírva.Nálunk első bébike és kiscsajszink lesz :) Jól vagyok énis,bébikém nagyon sokat mocorog,kinyomja magát állandóan. :)
2013. szept. 1. 17:34
 4/216 anonim ***** válasza:
én október 5-re vagyok kiírva, de programozott császárom lesz.. holnap megyünk kórházba az idöpontért, valószínuleg 10 nappal korábban lesz így. Sajnos a köldökzsinór nem a megfelelö helyen van. Amúgy külföldön vagyunk, eléggé izgulok, de ha minden igaz magyar orvosom lesz :)a hátfájáson és a reggeli enyhe rosszulléten kívül egész jól vagyok. 35+1
2013. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/216 anonim ***** válasza:

Szia Timi:-)


Nálunk már visszaszámlálás van:-) a kiírt időpontig 25 kerek nap van:-))

Tehát már bármikor megtörténhet minden, de azért remélem 2 hétig marad:-)) (fura ezt mondani):-))

Te kérdező mikorra várod a babócát?:-)

2013. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/216 anonim ***** válasza:

Ó, látom írtad már:)

Bldog babavárást mindenkinek:-)

2013. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/216 A kérdező kommentje:
kislány v kisfiú lesz ? írjatok majd,hogy milyen volt a szülés.Mivel mostátok ki a bébitek ruháit?
2013. szept. 1. 17:59
 8/216 anonim ***** válasza:

Szua! 5- ös vagyok!


Kislányt várunk, minden kész a babaszobában!:-)

Én Tomi baby mosógélt használok, öblítő nélkül! Olyan fura mert a szobát már betölti a babaillat:)) pedig még nincsen itthon!

Jóslók már vannak, de nem sűrűn. Holnap megyek dokimnhoz, kedden meg uh-ra:-) te hogyan állsz kérdező?:)

2013. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/216 anonim ***** válasza:
15%
Én már baromira unom....31khm
2013. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/216 anonim ***** válasza:
Okt 27-re vagyok kiirva. Most hagytam abba a munkat. Az elokeszuletekkel sehogy nem alluk, e miatt most stresszelek. A hasam szep nagy, nehany napja mar a pocak viselese is egyre nyugosebbe tesz, igazi utolso trimesztetes filing... Na meg a legszomj...
2013. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!