Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a volt barátnőmm...

Mit jelent ha a volt barátnőmmel álmodtam? (többi lent)

Figyelt kérdés

valóság : 2012 ben jöttünk össze és még ennek az évnek a végén szakított is pár hónap után. Nagyon szerettem őt, ő viszont ahogy később bevallotta nem volt 1 percig sem szerelemes csak "közel állt hozzá". Én akkor annyira összeestem,hogy 11 hónapig gyászoltam és mondhatni depressziós is lettem, visszavágytam hozzá, majd pszihológus segítségével végre "kiléptem" ebből a pokolból. Már 1,5 éve ,hogy szakított, azóta nem találkoztunk és szakítani is csak az interneten szakított...


Az álom: Egy faházban voltam, bent az erdőben(talán) nem messze egy rét volt és összedőlt kis farm 2 szélkerékkel. A ház a nagymamámé volt és kiadott 1 szobát megszállásra, és jött is 2 ember 1 nagy fekete autóval. Egy bunkó ember és egy lány (aki ugyanúgy nézett ki mint volt barátnőm), én nem ismertem fel, így mentem is beszélgetni a barátaimhoz. Majd egyszer megállt beszélgetni és rájöttem,hogy ő az... elkezdtem ideges lenni. Segítenem kellet neki, így mikor megmutattam a fürdőszobát, megkérdeztem miért is kellett anno ezt csinálnia ,és elkezdett ordibálni, hogy ahogy ő modnta :mindennek vége. EZ nem is zavart mert nem kezdeném újra, csak kíváncsi voltam vajon mégis miért kellett ezt csinálnia, majd kirohant sírva az autóhoz. Én azt hittem megbántottam és elkezdtem rosszul érezni magam , de ahogy ő kiment gúnyos mosollyal nézett vissza( *volt egy verse ami a mosolyról szólt,aranyos romantikus vers, emiatt is részben szerettem bele akkor ).Majd felhozta,hogy tudja,hogy a Politika és a Jog a mindenem( ez igaz is, de nem tudom ennek mi jelentősége van az álomban) és egy "Hordó" hoz hasonlított engem vagy minket már nem emlékszem... és itt ért véget az álom. Mit jelenthet ez ? Nagyon érdekelne, mert régóta nem álmodtam róla, és November óta eszembe se jutott. előre is köszönöm! 20/F


2014. jan. 6. 10:20
 1/3 haemorgen válasza:

Az álom a tudatalattid kivetülése, a tudatalatti sokszor irracionális. Szerintem nincs jelentősége, természetes, hogy nagy nyomot hagyott benned.


Ha 1,5 éve nem is láttad, akkor szerintem próbálj meg ne gondolni rá, keress mást.

2014. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kanos vagy rá, de ez vélemény.
2014. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyanra akivel 1,5 éve nem találkoztam és arra se emlékszem pontosan hogyan nézett ki? ez hülyeség.
2014. jan. 6. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!