Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Boldog a kapcsolatom, mégis...

Boldog a kapcsolatom, mégis rémálmaim vannak a párommal?

Figyelt kérdés

A párommal több,mint egy éve vagyunk együtt, azt hiszem, le tudnám vele élni az életem, megbízható, megad mindent,annyit,hogy már meg sem érdemlem:)


Viszont egy héten legalább 2-3 alkalommal iszonyatos rémálmaim vannak vele kapcsolatban, megcsal, gonosz, szakít velem, sosem bántalmaz fizikailag,csak a szívemet töri szét. Vajon miért kell sírva ébrednem majd' minden reggel? Nem bíznék meg benne?



2014. jan. 22. 14:22
 1/10 anonim válasza:
0%

Inkább az ezoterikában tedd fel a kérdésed!

Ott hisznek benne, és talán mondhatnak neked valamiféle "magyarázatot".

2014. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

félted a kapcsolatot. Én a volt "barátommal" amiatt szakítottam, mert 2x is megütött. A férjemmel, mikor összekerültünk rendszeresen rémálmaim voltak, de nagyon brutálisak. Olyan is volt, hogy heteken át azt álmodtam, hogy a férjem ül a hátamon, és egy borotvapengével belehasítja a nevét a testembe, és álmomban én ezen nevettem!

Mikor megtudtam, hogy kisbabát várok, egyszerre elmúlt minden rossz álom, ennek már 2 éve. :)

2014. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A lelked mélyén félsz ettől hogy tragédia végett fogod elveszíteni a párodat.

Én is ettől félek mert nagyon aranyos srácot fogtam ki magamnak igaz külsőleg nem volt az esetem de nagyon kedves velem még most 2 év után is. Én is ettől rettegek álmomban hogy megcsal és bántani fog engem, de tudom hogy a való életben ez nem igaz mert nagyon jó hozzám, és neki köszönhetem azt hogy egy hatalmas csalódás utáni depressziómból teljesen kigyógyultam általa. Ő is hasonlóan volt ezzel, nagyon boldogok vagyunk.

2014. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-mas,velünk is pont ez a helyzet: mellette lenyugodtam, sokkal pozitívabban látom a jövőt,megtanultam értékelni magamat. Tőle gyakran hallom,hogy boldoggá teszem,és hogy én vagyok a legjobb dolog az életében, viszont mind a ketten eléggé mélyponton voltunk,mikor megismertük egymást, és úgy tűnik egymás segítségével sikerült lelkileg helyrerázódni.


De néha megfordul a fejemben,hogy a rossz időkben kellünk egymásnak(most elég sivár az anyagi helyzetünk, és a munkánkkal se vagyunk megelégedve), és mi lesz, ha minden megoldódik, és már nem lesz "szükség" a másikra? ha neki is összejön az a meló, az a fizetés, amit akar, és talál esetleg valaki mást is az új életéhez? Paranoiás vagyok tudom, de ilyen megtörténhet? Lehet, hogy ez a forgatókönyv idézi elő az álmokat is.

2014. jan. 22. 14:45
 5/10 A kérdező kommentje:

Kettes: Te elmondtad a férjednek ezeket a dolgokat? Mit szólt? Azért ezek az álmok durván kikészíthettek lelkileg!

Az én barátom rendszerint megsértődik, ha elmondom.

2014. jan. 22. 14:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy vagy kinézed belőle, vagy csak egyszerűen félsz a párodtól. Nincs valami rossz emléked gyerekkorodból apukádról, vagy a férfiakról? Vagy nincs valami rossz ex a múltban? Mert lehet, ez a magyarázat. Ha pedig nem, akkor csak a félelmed vetül ki az álmodban valami hatására.


És nem kötekedni akarok, de...


"3-mas"


3=hár? :D

2014. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, álmaidat, rossz érzéseidet megmagyarázza, ha egy bántalmazó kapcsolat után érkeztél a mostani boldog kapcsolatodba. (A "meg sem érdemlem" a szóhasználatodban legalábbis erre utal.)Az előző kapcsolatban kapott gonosz dolgokat vetíted át a mostani párodra. Én is átéltem ezt, bizony idő kell, hogy a sok negatív benyomás rendeződjön benned, megtanulj újra bízni. Én már 9 éve élek boldog párkapcsolatban, eleinte nekem is voltak ilyen próblémáim, sírógörcsöt kaptam, ha nem volt elérhető telefonon, vagy ha sak csúnyán nézett rám, stb. Aztán szép lassan megtanultunk bízni egymásban, mostmár nagyon ragaszkodunk egymáshoz. Türelem kell (legalábbis nálam ez vált be), nem csak hozzá, de saját magadhoz is. Tudom, nehéz, de menni fog.
2014. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2. vagyok: Igen, elmondtam a férjemnek, nagyon rossz volt rettegni a lefekvéstől, de támogatott, sokat puszilgatott elalvás előtt, mégis jöttek az álmok. Szerinte amiatt volt, mert féltem, hogy ő is bántani fog. Soha, a 4 év alatt egyszer sem fordult ilyesmi elő, még a hangját sem emelte fel soha. Voltak jobb, és rosszabb időszakok, de a pozitív teszt óta semmi ilyesmi :)
2014. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az elírás miatt(hár-mas:) ég a fejem, bocsánat:D


Köszönöm a válaszokat, azt hiszem, megtaláltam az okát az álmaimnak, remélem bennem is, és a barátomban is lesz annyi türelem, hogy túljussunk rajta. Szegény, alig mer hozzámszólni reggelente, ha látja, hogy idegbajosan kezdődik a reggel,mert álmomban egy s...fej volt. Persze, erről nem ő tehet. Nektek is köszönöm,hogy időt szántatok rám,ment a zöld pacsi mindenkinek(kivéve az ezoteriás hozzászólót, nem kell rögtön udvariatlannak lenni)!

2014. jan. 22. 15:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Jesszus, én a családi kapcsolatokban írtam ki a kérdést,hogy ugrott át az ezoteriába??
2014. jan. 22. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!