Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor álmodtam már azt,...

Sokszor álmodtam már azt, hogy megakarok szólalni, de nem tudok, nagyon erőltetem, hogy megszólaljak és hangot tudjak kiadni, de nem tudok, csak nagyon halkan és alig. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A válaszokra én is kíváncsi lennék, hátha ért hozzá valaki többet, mint én.. Ez velem is nagyon sokszor előfordult álmomban, valamint még az, hogy szaladnék, mert üldöznek, de alig haladok.
2014. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, velem is. Biztosan tud valaki válaszolni.
2014. jan. 25. 11:25
 3/8 lords4 válasza:
Velem is elofordult es nem tudpm hogy mi lehet
2014. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És amikor próbálok megszólalni álmomban, valami fontosat akarok mindig mondani, vagy kiáltani, ellenkezni... néha könyörögni, vagy valami rossz dolog ellen tiltakozni, hogy ne történjen meg.
2014. jan. 25. 12:49
 5/8 Passiflora ***** válasza:

Ha hasonlót álmodnék, főleg visszatérően, akkor én lehet, hogy azt a kérdést próbálnám őszintén megválaszolni magamnak, hogy vannak-e olyan élethelyzetek, emberi kapcsolatok az életemben, amikben valamiért nem merem, nem tudom, vagy nem akarom őszintén kimondani, amit valójában gondolok, vagy kifejezni az érzéseimet, vagy esetleg nem állok ki a saját érdekeimért, a saját igazamért.


(Akár másokkal szembeni tapintatból, udvariasságból, megbékítésből, vagy netalán mert félek attól, hogy mások hogyan reagálnának az őszintén kimondott véleményemre.)


Ha arra a felismerésre jutnék, hogy bizonyos helyzetekben valóban blokkolom magamat valamivel ezen a téren, akkor megpróbálnék rájönni, hogy mivel.


Nekem elsőre hirtelen ez jutott eszembe, de biztosan lehet sokféle más értelmezése is.


Én igazából nem hiszek abban, hogy az álmoknak teljesen egységes, mindenkire nézve egyformán értelmezhető szimbólumrendszere lenne, vagyis ugyanannak az álomnak azonos tudatalatti üzenete lenne bárki életében.

2014. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. jan. 25. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Alvásparalizís
2014. febr. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az.
2014. febr. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!