Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha egy városban bárhogy...

Ha egy városban bárhogy erőltetem sem jönnek össze a dolgaim (barátok, szerelem, munka, stb. ), akkor lehet, hogy nem ez az én utam?

Figyelt kérdés
Hogy ez egy "jel" arra, hogy máshol folytassam, még ha itt is akarok élni nagyon?
2013. jún. 18. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel. Azt meg pláne ne meséld be magadnak, hogy "nem az én utam", mert onnantól a rosszat látod a dolgokban. Csak legvégső esetben állj tovább, de ha ott akarsz élni, nem tenném. Meg fogod bánni később.
2013. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek általában függetlenek a külső körülményektől. Ha költöznél, valószínűleg a problémákat is vinnéd magaddal.
2013. jún. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad mindenféle ezoterikus baromságot belemagyarázni dolgokba. Van olyan, hogy nem jönnek össze dolgok, ettől még nem kell elköltözni. Az életedet magad alakítod, nem a város, ahol laksz.
2013. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!