Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány nap múlva találkozunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nap múlva találkozunk, de a legutóbbi találkozás óta csak ő jár a fejemben, és nincs étvágyam, szinte erőltetem a kaját. Ez már szerelem lehet, hogy így rákattantam, hogy akaratlanul folyton rágondolok?

Figyelt kérdés

Az a gond ,h nem tiszta még a kép,h ő mit gondol rólam... Így kételyek is vannak bennem...

Vannak előzmények,esetleg,akinek van szabadideje,és szeretne véleményt mondani,annak leírom.


2013. dec. 6. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem megírhatod. Ide is, de privátban is, ha az jobb.
2013. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a szerelemhez talán picit több kell, nem gondolod? Inkább erős fellángolásnak mondanám, amiből... ha úgy alakul, szerelem is lehet. :)
2013. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet,h több kell,de épp ezt nem tudom....csak azt,h minden gondolatom Ő.ha a szerelem ennél 'fájdalmasabb' ,akkor nem is tudom ,mi lesz velem:D..... Nekem már ez sok,és semmire nem tudok koncentrálni.
2013. dec. 6. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
leírhatod
2013. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!