Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Erőltetem az ujjaimat és...

Erőltetem az ujjaimat és reggelre bedagadnak! Van rá valami ami segít?

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom, ahol 30kg zsákokat emelgetünk, nagyon sokat a sarkainál fogví, így a hüvelykujjamra, mutatóujjamra és középsőujjamra karonként 15kg esik és most, hogy már 3 hónapja dolgozom, reggelente bedagad és nem tudom ökölbe szorítani a kezeimet, mert bef*sok a fájdalomtól! Ha 1/3-ra bezárom az öklöm, már feszül a bőröm az ujjaimon, fut ki a vér az ujjaimból, mert feszül a bőröm a dagadástól! Mi lehet ez és mit ajánlatok éjjelre, hogy reggelre enyhítsem? Nagyon megköszönném a segítséget, mert zavar a munkámban is és félek, hogy így maradandó bajom lesz akár 1-2 év után ezen a munkahelyen! Jól fizet, elég szabadidőm van, de lehet nem ér meg ennyit... Köszönöm előre is!
2014. jan. 15. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig az lesz,ha tovább csinálod. Leginkább pihentetni kéne és próbáld meg valamilyen non szteroid gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapító krémmel kenni (Fastum,Voltaren,stb.),de tudd azt,hogyha tovább csinálod állandósulni fog ez a betegség.
2014. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! Ami volt itthon, már kipróbáltam, a hideg borogatás nem segít, a lóbalzsam az valamivel mintha jobb lenne! Amúgy, ha nekiállok teszek veszek nap közben, akkor így délelőtt "bejáródik" és akkor nincs gond vele egész nap, csak ha dolgozom megint és megerőltetem, akkor másnapra megint...


Köszönöm az ötletet! Ha van még tippje valakinek, akkor nyugodtan! Bár bevallom valami háziasabb praktikára gondoltam, amit nem kell havonta megvenni, de fizetéskor akkor beruházok valamilyen krémre ha nem mond senki olcsóbb vagy jobb megoldást!

2014. jan. 15. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézz utána!

2014. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legfontosabb az lenne, hogy az eröltetést csökkentsd. Más fogás, valamilyen jol tapado kesztyü használata.
2014. jan. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igyál több vizet és kesztyû.
2014. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lehet akkor ne a sarkainál fogd meg hanem kapd az alkarjaidra.Ha nem megy így akkor mind az öt/tíz ujjadat használd.
2014. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!