Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elképzelhető hogy nem lehetetlen?

Elképzelhető hogy nem lehetetlen?

Figyelt kérdés
Asztrális Utazás során be lehet lèpni más ember álmába, ès azt rèszben, vagy egèszèben megváltoztatni? Pèldakènt emlìtenèm az Eredet cìmű filmben látottakat.
2014. jan. 27. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Az Eredet egy qva hosszú de qva jó film. Ez a Dikabrió ahogy öregszik, úgy lesz egyre jobb színész. Másik nagy alakítása a Wall Street farkasa ami mostani film, hát az valami brutális hogy ott mekkorát alakít :D Az is qva hosszú film. Úgy látszik, ez ilyen maratoni filmeket gyárt mostanában.


Na de eltértem a tárgytól, a filmnek semmi köze az asztrális utazáshoz, és egyiknek sincs semmi köze a valósághoz. Ez három tök különböző műfaj.

2014. jan. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, egyrészt nincs olyan hogy asztrál utazás. Másrészt az Eredetet inkább ne emlegesd, mert csak egy Dagobert bácsi koppintás.

(tényleg, az egész egy Duck Tales képregényt dolgoz fel)

2014. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető (én pl. épp most is elképzelem), de attól még lehetetlen. Nincs olyan, hogy asztrálutazás.
2014. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laylah ***** válasza:
Kérdező, be lehet lépni mások álmába, de ahhoz megfelelő szintű spirituális gyakorlat szükséges.
2014. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Eredettel az a problémám, hogy mindig elalszom rajta. Bárhol, bármilyen napszakban nézem! 20 percnél sose bírtam tovább. Viszont érdekeseket álmodom közben!
2014. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te 3H-s vagy! (halmozottan hátrányos helyzetű)
2014. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akinek a b..........z van kedve, az máshol tegye :) am meg azért kérdeztem, mert azthittem hogy esetleg a filmnek van valami valóság alapja. magam is úgy vélem hogy igazábol csak valami kitalált történet, de érdekelt hogy más emberek mit gondolnak. :)
2014. febr. 8. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!